Bitcoin tüccarı ve girişimci Willy Woo, BTC'nin ana akım haline gelme isteğini paylaşırken PayPal'ı şirketinin faturalandırmasını engellediği için eleştirdi. PayPal yanıt veriyor

Bitcoin Traderı Willy Woo, Şirketini Engellediği İçin PayPal’i Yerden Yere Vurdu

Bitcoin tüccarı ve girişimci Willy Woo, BTC'nin ana akım haline gelme isteğini paylaşırken PayPal'ı şirketinin faturalandırmasını engellediği için eleştirdi. PayPal yanıt veriyor

Tanınmış tüccar Willy Woo, PayPal'ın şirketini faturalandırmasını engellediğini ve KYC ("müşterinizi tanıyın") verilerini istediğini tweetledi. Willy Woo’nun Twitter sayfasındaki biyografi bölümü, Hypersheet'in kurucu ortağı olduğunu söylüyor.

Ancak şirketin adı burada sorun değil. Bitcoin topluluğu (bu özel durumda ana üyesi), düzenleyici müdahalesi nedeniyle büyük merkezi havale platformuna kızıyor.

Bu gibi durumlar, insanların Bitcoin'in ana akım haline gelmesini istediği durumlar.

Paypal büyük bir Bitcoin traderına karşı

Willy Woo, Paypal'ın uluslararası satışlarının % 6'sını ödemiş olmalarına rağmen, Paypal'ın şirketini faturalandırmasını engellediği haberi paylaşmak için Twitter'a gitti. Bu günlerde, PayPal'a kıyasla, diğer benzer şirketlerin müşterilerine daha iyi davrandığını varsayıyor.

Bu % 6, tweet'e göre Woo’nun şirketinin çalıştığı ülkenin yerel para biriminde açık denizde faturalandırmalarına izin verdi.

Willy Woo, KYC sağlama sürecinin saçma olduğunu ve uzun sürdüğünü tweetliyor.

Girişimci bankacılığın yakında ölmesini ve Bitcoin'in ana akımdaki yerini almasını istiyor.

PayPal, Woo’nun şikayetlerine yanıt veriyor

PayPal müşteri desteği, yorum dizisine bu sinir bozucu deneyime yardımcı olma arzusunu ifade ederek cevap verdi. Woo'nun temasa geçmesini ve olay hakkında onlara daha fazla bilgi vermesini önerdiler.

Diğer Twitter kullanıcıları, PayPal ve başka bir büyük havale uygulaması Revolut ile ilgili olumsuz deneyimlerini paylaşarak Woo'yu destekledi.

 Her iki şirket de DM ile onlarla iletişim kurma önerisiyle derhal yanıt verdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ