On yılın son birkaç günü sadece olayları ve eğilimleri özetlemek için değil, aynı zamanda projeksiyonlar yapmak için de mükemmeldir. Ryan Selkis, Bitcoin’in 2020 için en büyük trendleri seçti.

Bitcoin Trendleri İlginç Sonuçlar Ortaya Koyuyor

Blockchain araştırmacıları genellikle endüstriyi içeriden analiz eder. Kısa süre önce yayınlanan bir raporda, Messari blockchain araştırmacısı, girişimci, blog yazarı ve eski girişim kapitalisti Ryan Selkis, "Bitcoin Trendleri" sıralamalarında ilginç sonuçlar paylaştı.

Önce Basitlik

Bay Selkis'e göre, sektör dışındaki insanların Bitcoin'den başka bir şey umurunda bile değil. Ortalama Joe için kripto, Bitcoin ama sadece Bitcoin anlamına gelir. Selkis, bu gerçeği Bitcoin'deki nispeten kolay anlaşılır bir özellikle ilişkilendiriyor ve şöyle diyor:

Bunun nedeni, beş yaşındaki bir çocuğa açıklayabilmenizdir.

Ayrıca, Bitcoin birkaç yılını "en düşük saldırı yüzeyine ve en uzun sicile sahip" olarak yönetmekle geçirdi. Buna karşılık, insanlar paralarını sadece 2018'in dramından sonra güvenli, güvenli ve basit enstrümanlara yatırım yapmakla ilgileniyorlar.

Blockchain ve Politika

Selkis ayrıca Bitcoin ve Ethereum savunucuları arasında bazı siyasi ayrımlar olduğunu ileri sürdü. Bitcoin (BTC) topluluğu sağ görüşlerini paylaşırken, Ethereum (ETH) topluluğu daha çok sola doğru meyilli. Ayrıca, Ethereum, Bitcoin gibi güçlü bir hükümet karşıtı karşı kültür tarafından desteklenmiyor.

Son olarak, Selkis, "hükümetin borçların yanlış yönetimi ile ilgili en güçlü kripto anlatımının", sektör dışından insanları Ethereum'a değil, Bitcoin'e daha fazla çekeceğini tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ