Bir kez 1.200 dolarlık teşvik kontrollerini bitcoin üzerinde harcamaya karar veren ABD vatandaşları zaten ödülleri topluyor.

Bitcoin Üzerinde Uyarıcı Kontroller Yapan Amerikalılar Zaten Ödülleri Topluyorlar

Bir kez 1.200 dolarlık teşvik kontrollerini bitcoin üzerinde harcamaya karar veren ABD vatandaşları zaten ödülleri topluyor. 

Bu BTC yatırımcıları zaten % 35 kazançlarla ödüllendirildi.

Bitcoin'i koronavirüs uyaran kontrolleri ile satın alan ABD vatandaşları, bitcoin yaklaşık 9.000 dolar civarında seyretmeye devam ettikçe % 35'e ulaştı. 

ABD hükümeti koronavirüs uyarım kontrolleri Nisan ayının ortalarında geldi, birçoğu bunu silahlara, kaplanlara ve Bitcoin'e harcama niyetlerini açıkladı. 

Bu, önde gelen kripto para biriminin fiyatının Mart ortasında iki gün içinde yarıya indirilmesinden bir süre sonra gerçekleşti.

Daha önce, Coinbase CEO'su Brian Armstrong, ABD hükümeti tarafından verilen tutarın tam olarak 1.200 dolar değerindeki borsada Bitcoin alımlarında neredeyse dört kat artış gösteren verileri açıkladı. 

Şimdi, Bitcoin alıcıları çeklerin dağıtıldığı Nisan ortasından bu yana % 35 getiri görüyorlardı. 13 Nisan'da çek teslim edildiğinde bitcoin fiyatı 6.674 dolardı. 

O zamandan beri, önde gelen kripto para birimi% 35'lik bir büyümeye tanık oldu. Beklenen bitcoin yarılanma etkinliğinin de bir hafta sonra gerçekleşmesi planlanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ