Bitcoin ve dijital paralara kurumsal şirketlerin tepkiyle bakışları.

Araştırmalar, büyük kurumsal şirketin şu anda Bitcoin'den uzak kaldığını gösteriyor. Bu bizi endişelendirmeli mi, yoksa şifreli para birimi ticaretinde bulunmamızı sağlamalı mı? Nasıl düşünüyorsunuz.

Biri geriye dönüp bakacak olsaydı, çok az yatırımcı bitcoindeki potansiyeli gördü ve ona yatırım yaptı. Çoğu kişi bu dijital parayı önemsemedi ve ona değer vermedi.

Büyük yeniliklerin  anlaşılması ve kabul edilmesi kolay değildir. Tarihsel karşılaştırmalar ve ölçümler, bu yeni kavramları değerlendirirken başarısız oluyor. Bu nedenle, çoğu geleneksel yatırımcı ve para yöneticisi büyük bir fırsatı kaybediyor.

Şu anda, yatırım endüstrisindeki en büyük isimler, kripto para birimlerinin yükselişi ve popülaritesi konusunda kayıtsız kalıyorlar. Biz size söylemiştim demek için bir anda düşüş bekliyorlar.Bitcoinin duvara çarpmasını umuyorlar.

Başlıca şikayet, kripto para birimlerinin çok uçucu olması. Doğru planlamayla, burada yaptığımız gibi kesinlikle riskimizi kontrol altında tutabiliriz.

Bakalım bize bu dijital para sektörü ve özellikle bitcoin neler göstereçek.Düşecekmiyiz,çıkacakmıyız.Beklentilerimizin içerisinde neler olacak.Yaşayacak ve göreceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ