Önde gelen yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin de dahil olmak üzere, ona karşı tek hedge aracını açığa çıkararak Fed Rezervine ve 'bozuk' USD'ye karşı tekrar öfkeleniyor.

Bitcoin ve Gümüş Şimdi En Uygun Fiyatlı Yatırımlar

Önde gelen yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin de dahil olmak üzere, ona karşı tek hedge aracını açığa çıkararak Fed Rezervine ve 'bozuk' USD'ye karşı tekrar öfkeleniyor.

Finansal okuryazarlık ve erken kârlı emeklilik hakkında seçkin yatırımcı ve kitap yazarı Robert Kiyosaki, Fed Reserve ve Hazine tarafından yapılan mevcut QE ölçümlerine tekrar eleştiride bulundu.

Bitcoin'i, “bozuk USD” ve ihraççılarına karşı koruma sağlayabilecek üç riskten korunma aracından biri olarak adlandırıyor.

Bitcoin, gümüş, altın anahtar araçlardır

Robert Kiyosaki, ABD Merkez Bankası'nın durmaksızın baskı yaptığı boğaz konusuna tekrar dokunuyor. Fed ve ABD Hazinesini şimdi tamamen yozlaştıran 'Zengin Baba, Zavallı Baba' yazarı, bu ABD düzenleyicilerine karşı korumanın altın (XAU) ve Bitcoin (BTC) olduğunu söylüyor.

Gümüşten başka bir büyük araç olarak bahsederek ölmekte olan ABD dolarına karşı en iyi sigorta olarak adlandırıyor. Kriz bittikten sonra sadece gümüş için uygun olan değil, endüstri için değeri de gelecekte artacaktır.

Daha önce, Kiyosaki, Bitcoin'i gümüşle karşılaştırdı, BTC'nin herkes tarafından ABD Gümüş Kartalı satın alabileceği gibi kesirler halinde satın alınabileceğini hatırlatıyor.

Para yazıcısı ısınıyor

Twitter sayfasında, Morgan Creek Digital fonunun kurucu ortağı ve tanınmış bir Bitcoin avukatı Anthony Pompliano, Los Angelis Times'ın bir makalesini paylaştı. ABD başkanlık yönetiminin ve Demokrat Kongre partisinin, küçük şirketlerin hayatta kalmasına yardımcı olmak için 360 milyar dolarlık daha fazla parasal teşvik yaratılmasını izlediklerini söylüyor.

Para yazıcısı sadece ısınıyor, diyor Pomp, teşvik programlarının daha fazla paraya ihtiyacı var.

BTSE üst düzey yöneticisi Lina Seiche, birçoğunun enflasyonun artmasını beklediğinden söz ediyor ve Bitcoin'in yatırımcıların durmadan nakit baskısı sayesinde enflasyonun ortasında çalınacak parayı geri almalarına yardımcı olabileceğini söylüyor.

"Paranızın sınırsız enflasyonla çalınması için izin istenmedi. Paranızı geri almak için izin istemenize gerek yok. Bitcoin satın alın."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ