Bitcoin ve kripto para birimleri yeni bir teknolojinin ürünü.

Bitcoin ve kripto para birimleri yeni bir teknolojinin ürünü.Elbette insanoğlu yeniliklere yönelik olarak bir direnç gösterir. Ancak bu direnç zamanla yerini benimsemeye bırakır.Bitcoin ve kripto para birimlerinden haberi olmayanlarında  ilk etepta korkmaları normal. Ama sonrası için bu korku yersiz.

Bitcoin Ve Kripto Para Birimlerinden Korkmayın !

Bitcoin ve Kripto para birimleri korkulacak bir şey değil. Ama temkinli davranmakta da elbette fayda var .İlk zamanlar  olsaydı korkmanız için bazı nedenler olduğundan size hak verirdim. Ancak şimdilerde Bitcoin için geçmişte yapılan  'karanlık işlerde kullanıyor ' , 'dolandırıcılık ' gibi olumsuz haberler yerini bir yatırım aracına bıraktı. Bu yatırım aracı da günden güne gelişti ve fiyatı bu sene 64.000 dolara kadar çıktı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Bugün herkesin kabul ettiği bir gerçek var. Bitcoin engellenebilecek ya da durdurulabilecek bir şey değil. Ama bu teknolojinin dayandığı sistemi blok zinciri sistemini anlamak gerekiyor. Blok zinciri sisteminin ne olduğunu anladığımızda işte o zaman Bitcoin 'in ve kripto para birimlerinin korkulacak bir şey olmadığını anlıyorsunuz.

Teknolojinin anlaşılmasının güç olması Bitcoin ve kripto para birimlerinden korkulması için elbette bir neden olabilir. Üstüne bir de Bitcoin ve kripto para birimlerindeki çoşkulu fiyat hareketleri eklenince insanların korkuları üstüne bir de   endişe ve heyecan ekleniyor. Ama şimdilerde gelinen nokta artık Bitcoin ve kripto birimlerinin giderek artan bir şekilde benimsenmesi oldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ