Ünlü düşünür Abble Pire 'nin meşhur bir cümlesi bulunuyor.

Ünlü düşünür Abble Pire 'nin meşhur bir cümlesi bulunuyor: 'Bugün önemli olan , inananlarla inanmayanlar arasındaki ayrım değil , umursamayanlarla umursamayanlar arasındaki ayrımdır. Bu nedenle biz de   Bitcoin  ve kripto para birimlerinin önemsiyoruz. Umursanması gerektiğini düşünüyoruz.

Bitcoin ve kripto para birimleri insanlığın gelişimi için son derece önemli. İnsanın dar duvarlara sıkışmaması için hırsını ,bencilliğini bir kenara bırakması için gerekli. Yetenekleri çerçevesinde hareket edip kendini gerçekleştirmesi için gerekli.

Herkes kazanç sağlamak istiyor kuşkusuz. Çoğu insan daha iyi bir yaşam için mücadele ediyor. Yaşama sanatı olarak ifade edebileceğimiz bu gerçeğin bir kenara bırakılması durumunda bu defa her şeyden vazgeçilme realitesi ile karşılaşacağız. Belki de umudumuzu kaybedeceğiz. İşte Bitcoin ve kripto para birimlerinin umursanması aynı zamanda yaşam mücadelesinin de sürdürülmesi anlamına geliyor. 

Dünyadaki gelişmelerden haberdar olmak , kopmamak için Bitcoin ve kripto para birimleri umursanmalı. Yatırım olarak görenler için yatırıma geç kalınmamalı. Riskli bir dünya olarak görülse de risk almaya değer değil mi ?

İnsan koyun olacak bir varlık değil. Özgürlüğüne son derece düşkün .Gerçekliğin ve realitenin bilincinde. Adımlarını sağlam atmak istiyor. Hissettiği ve farkına vardığı bir alanı ise asla bırakmak istemez .Bakışını geniş tutan yaşadığı toplumun boyutlarını aşan insanlar başarıya ulaşıyorlar. İşte Bitcoin ve kripto para birimlerini umursayanlar kendi toplumsal varoluşlarının sınırlarının ötesini görebilecek denli gözüpek ve düşgücü zengin insanlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ