Kripto para piyasasının toplam değeri düşüyor ve şu an 200 milyar dolar direnç seviyesinin oldukça altında yer alıyor.

Bitcoin fiyatı % 2 düştü ve şu anda 7.400 dolar destek altında işlem görüyor.

EOS fiyatı 2.60 dolar destek alanına yaklaşıyor ve geri çekilebilir.

Binance Coin (BNB) şu anda % 3 civarında ve 15,00 dolar üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

BCH fiyatı yavaş yavaş 205 dolar ve 200 dolar destek seviyelerine doğru düşüyor.

Tron (TRX) fiyatı 0.0140 dolar destek alanına düşüyor.

Kripto para piyasasının toplam değeri ve Bitcoin (BTC) daha yüksek seviyelere doğru devam etmek için mücadele ediyor Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple, BCH, TRON (TRX), Litecoin ve EOS baskı altında bulunuyor.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

Kısa vadeli bir yükselişin ardından, Bitcoin Cash fiyatı ABD Doları karşısında en yüksek 220 dolar ve 225 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkamadı. BCH / USD paritesi şu anda düşüyor ve 210 dolar seviyesinin altında işlem görüyor.

Aşağı yönde, ilk kilit destek 205 dolar seviyesinin altına düşmüş durumda bunun altında fiyat ana 200 dolar destek alanını yakın vadede test edecek. Artan yönde, makul bir artış için 225 doların üzerinde net bir kırılma gerekiyor.

Binance Coin (BNB), EOS, Tron (TRX) Fiyat Analizi

EOS fiyatı 2.85 dolar direnç alanını geçemedi ve şu an düşüş gösteriyor. Fiyat % 3 düştü ve 2.60 dolar desteğe yakın işlem görüyor. Daha fazla kayıp söz konusu olursa, bir sonraki ana destek 2.50 dolar seviyesinin yakınında görülüyor. Artan yönde, 2.70 dolar seviyesi kazancı koruyabilir.

Tron fiyatı çok büyük bir baskı altında ve şu anda 0.0145 doların altında işlem görüyor. İlk destek dolar 0,0142 seviyesine yakın. Bununla birlikte, TRX fiyatına verilen ana destek 0.0140 dolar seviyesine yakın bir bölgede yer alıyor ve bunun altında uzun süre düşme riski bulunuyor.

Binance Coin (BNB), 15.80 dolar ve 16.00 dolar direnç seviyelerinin yakınında güçlü bir satış ilgisiyle karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, BNB fiyatı düştü ve şu an 15.25 dolar altında işlem görüyor. İlk destek 15.05 dolar ve 15.00 dolar civarında olup, ayılar yakın vadede kontrol altına girebilir.

Kripto para birimi piyasasının toplam değerini gösteren 4 saatlik grafiğe baktığımızda, 200 milyar dolar seviyesi güçlü bir direnç olarak davrandı. Kripto para piyasasının toplam değeri şu anda düşüyor ve son zamanlarda 195 milyar dolar seviyesinin yakınında destek veren büyük bir sözleşme üçgenini kırdı.

Son düşüş devam ederse, Bitcoin, Ethereum, TRX, LTC, EOS, Ripple, ADA, XLM, WTC, BCH ve ICX'te daha fazla aşağılara doğru gitme riski bulunuyor. Olmazsa, piyasa 200 milyar dolar ve 205 milyar dolar seviyelerinin üstüne çıkmaya çalışabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ