Olumsuz bir düzeltme durumunda, 210 dolar seviyesi belki destek sağlayabilir. Asıl destek 200 dolara yakın. Bu seviye fiyatın düşmesine neden edebilir.

Kripto para piyasasının toplam değeri, 188 milyar dolar seviyesinin yakınında büyük bir direnç alanını kırmış vaziyette.

Bitcoin fiyatı yüzde 5'ten fazla arttı ve 7 bin 400 dolar direnç alanını geçti.

Litecoin (LTC) fiyatı yavaş yavaş 48.50 dolar ve 49.20 dolar direnç seviyelerine doğru yükseliyor.

BCH fiyatı yükseliyor ve 220 dolarlık direnç alanının üstüne çıkmayı başarmış durumda.

EOS fiyatı şimdi 2.50 doların üzerinde işlem görüyor ve yakında 2.805 doları test edecek gibi duruyorç

Binance Coin (BNB) 16 doların üzerinde yer alıyor ve 16.50 Doların üzerine yükselmeye devam edebilir.

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasının toplam değeri yükseliş ivmesi kazanıyor. Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple, Litecoin, BCH, EOS, TRX ve ADA gibi birçok altcoinin önemli fiyat kazanımları gerçekleştirdiğini görüyoruz.

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

İyi bir yukarı yönlü hamlenin ardından, Bitcoin Cash fiyatı ABD Doları karşısında 200 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Dahası, BCH fiyatı 210 dolar direnç bölgesini kırdı ve şu an 220 dolar seviyesine yakın bir bölgede işlem görüyor. 225 dolar direncini kırarsa, yakın vadede güçlü bir yükseliş olasılığı bulunuyor.

Olumsuz bir düzeltme durumunda, 210 dolar seviyesi belki destek sağlayabilir. Asıl destek 200 dolara yakın. Bu seviye fiyatın düşmesine neden edebilir.

Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) ve EOS Fiyat Analizi

Binance Coin (BNB) fiyatı 15.00 dolar seviyesinin üzerinde destek buldu ve son zamanlarda iyi bir toparlanma başlattı. BNB fiyatı şu an 16.00 dolar direnç seviyesinden işlem görüyor ve yükselmeye devam edebilir. Anlık direnç, 16,50 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor bunun da fiyatın 17,20 ABD doları seviyesini test etmesi muhtemel.

Litecoin fiyatı 45.50 dolar destek alanını elinde tutuyor ve yavaşça toparlanıyor. LTC fiyatı şu an 47.00 dolar seviyesinin üstünde işlem görüyor, ancak halen ana 48.50 dolar ve 50.00 dolar direnç seviyelerinin altında işlem görüyor. Olumsuz tarafta ise, ana destekler 45.50 ve 44.50 dolar civarında yer alıyor.

EOS fiyatı % 3'ten fazla arttı ve şimdi 2,50 dolar ve 2,60 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. Anlık direnç, 2,72 dolar seviyesinin yakınında yer alıyor ve bunun da fiyatı 2,85 dolar direncinin yakınında güçlü bir engelle karşı karşıya kalabilir. Aşağı yönde, ana destek şu an 2.500 dolar seviyesine yakın.

Toplam kripto para birimi piyasası saatlik grafiğine baktığımızda, 190 milyar dolarlık direnç ve düşüş eğilim çizgisinin üzerinde bir kırılma olduğunu görüyoruz. 195 milyar dolar üzerinde daha fazla taraf için kapıları açtı. Ancak, kripto piyasası başlığının daha yüksek olabilmesi için ana 200 milyar dolar direnç seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.

Genel olarak, yakın vadede Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, ADA, BCH, XLM, BNB, TRX, XMR ve diğer altcoinlerde önemli yükselişlerin olabileceğini belirtelim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ