2020'nin başından bu yana yapılan son korelasyon göz ardı edilemeyecek bir şeydir. Bununla birlikte, 2019'un son iki ayı da Bitcoin'in güçlü bir ekonomik büyüme döneminde çöktüğü bir döneme işaret ediyordu.

2020'nin başından bu yana yapılan son korelasyon göz ardı edilemeyecek bir şeydir. Bununla birlikte, 2019'un son iki ayı da Bitcoin'in güçlü bir ekonomik büyüme döneminde çöktüğü bir döneme işaret ediyordu.Sanırım perakendeciler tarafından yapılan bir Noel satışının madencilerin ekstra satış baskısına katkıda bulunabileceğini iddia edebilirdim, ama bu başka bir gün için ortaya atılacak bir teori.

Bugün şu ana odaklanmak istiyorum ve şu anda Bitcoin fiyat hareketinin S&P 500'ün eylemini yakından takip ettiği gerçeği var karşımızda. Ve popüler YouTuber Sunny Decree'nin son zamanlarda belirttiği gibi, gelecekteki fiyat eylemi S&P Mini vadeli işlemleri için geçerli bir gösterge olarak hizmet veriyor.

Yukarıdaki grafikte S&P mini vadeli işlemlerini mavi, S&P 500 sarı olarak görebilirsiniz. Mini vadeli işlemler, hem Bitcoin hem de S&P'nin henüz yansıtmadığı başka bir artış gösteriyor, Bu nedenle, bunun bir gösterge olarak geçerliliği yarın gün boyunca kendini kanıtlayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ