Büyük bir XRP işlemi, kripto tüccarları arasında başı çekiyor.

Bitcoin ve Ripple Balinaları Hareket Etti – Yer Yerinden Oynadı

Büyük bir XRP işlemi, kripto tüccarları arasında başı çekiyor.

Hareket, kripto borsası Bithumb'dan herhangi bir borsa, kurum veya kripto saklama platformuna bağlı olmadığı bilinmeyen anonim bir cüzdana 699,999,981 XRP gönderdi.

Büyük transfer bir kuruşun bir kısmına mal oldu ve ilk önce kripto para defteri defter izleyicisi Whale Alert tarafından keşfedildi. Hareket, XRP'yi depolama alış verişine güvenmek yerine özel bir cüzdana geçirmeye karar veren bir tüccarı temsil edebilir.

Hareketin Bithumb'ın kripto varlıklarını müşterileri adına taşıması mümkün olsa da, Whale Alert dahili işlemleri filtrelemek için tasarlanmıştır.

Haftayı başlatmak için yapılan telaşlı işlemlerden sonra, hem Bitcoin hem de Ethereum balinaları artık sessiz. Kripto piyasası, Bitcoin’in 10.000 $ 'ın üstünde ve altında büyük pompasından sonra büyük ölçüde yana doğru hareket ederken, tüccarlar bir sonraki büyük değişimi beklemekte gibi görünüyor.

Balina gözlemcileri tarafından son 48 saat içinde sıfır önemli Ethereum işlemi bildirilmiştir ve aynı zaman diliminde nispeten az sayıda üç büyük BTC işlemi bulunmuştur.

• Binance'den bilinmeyen cüzdana 23.3 milyon $ değerinde 2.454 BTC aktarıldı

• Xapo'dan bilinmeyen cüzdana 10.7 milyon dolar değerinde 1.100 BTC

• Binance'den bilinmeyen cüzdana 9.9 milyon dolar değerinde 1.025 BTC aktarıldı

Bu arada, TradingView’in BTC, ETH ve XRP'nin toplu teknik analizi, yayınlama sırasında farklı sonuçlar gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ