Bu ayın başlarında görülen acımasız kazaya rağmen, Bitcoin son birkaç gün içinde son derece iyi performans gösterdi ve geçen gün 5.000 $ 'dan 7.000 $' a kadar yükseldi.

Bu ayın başlarında görülen acımasız kazaya rağmen, Bitcoin son birkaç gün içinde son derece iyi performans gösterdi ve geçen gün 5.000 $ 'dan 7.000 $' a kadar yükseldi. Boğa momentumu son birkaç gündür, BTC 6.000 $ 'ın ortasında durdu, ancak basit bir teknik faktör kripto para biriminin yakında ralli seviyesine devam edeceğini gösteriyor.

Bitcoin 8.000 Dolara Yükselebilir: Basit Teknik Faktör

Son birkaç gündeki ralli fark edilmedi; tüccarlar, kazandığı destek seviyesinden sonra kripto para biriminin destek seviyesinin üzerinde geçtiğini gördüler.

Gerçekten de, önde gelen tüccar Byzantine General , geçtiğimiz günlerde rallinin yükselen önemini yorumladı ve Telegram kanalında yayınlanan bir mesajda şunları söyledi:


Bitcoin günlük grafikte orta Bollinger Bandını destek olarak talep ettiğinden, göstergenin aralığının en üstünde toplanma olasılığı çok yüksek, yakında 8.000 dolar olacak.

Ayrıca, geçen hafta görülen (kısa vadeli) borsa dip seviyesinden bu yana Dow Jones Endeksi  % 20 daha yüksek bir artış göstererek terimin ders kitabı tanımıyla “boğa piyasası” na girdi. Analistler, bu zamanlarda, S&P 500 ve Bitcoin arasındaki korelasyonun daha da sıkılaştığını ve yatırımcı güveni geri döndüğünde hisse senetlerindeki daha fazla gücün Bitcoin'i daha fazla boğabileceğini düşündürüyor.

Byzantine General 8.000 dolara doğru bir hareket görse de, grafiği rallinin durduğu yeri gösteriyor. Ve bunun iyi bir nedeni var.

Bitcoin tüccarı Filb Filb, 2018'in ayı piyasasından bu yana görülen en kötü direnç kümesinin olduğu fiyatın 8.000 dolar olduğunu açıkladı ”:

200 günlük hareketli ortalama.

100 günlük hareketli ortalama.

50 günlük hareketli ortalama.

20 aylık hareketli ortalama.

Şubat ayının en yüksek seviyesi olan Bitcoin’in % 61.8 Fibonacci geri dönüş seviyesi 3.800 $ 'a kadar düştü.

Ve yıllık pivot seviyesi.

filb filb bitcoin direnci


 Tüm bu seviyelerin şu anda 8.000 dolara sahip olması, alıcıların bu seviyeyi bir seferde geçmesinin kolay olmayacağını gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ