Şimdi Bitcoin yarılanması yaklaşırken, analistler BTC'nin aşırı satıldığına ve yakın vadede 7.000 doların üzerinde bir hedef belirlendiğine inanıyor.

Bitcoin Yarılanması İçin Fiyatta Bu Seviyeler Hedef Olarak Belirlendi

Şimdi Bitcoin yarılanması yaklaşırken, analistler BTC'nin aşırı satıldığına ve yakın vadede 7.000 doların üzerinde bir hedef belirlendiğine inanıyor.

IMF başkanı tarafından son günlerde açıklanan finansal durgunluğa rağmen, amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin'in fiyatı düşmedi ve 6.000 $ ortalarında ticaret yapmaya devam etti.

Kripto tüccarları ve analistler Bitcoin ile ilgili dikkatli yükseliş beklentilerini paylaşıyorlar. Özellikle bunlardan biri, yarılanma gerçekleşmeden önce bir aydan biraz fazla bir süre ile Bitcoin'in asla bu kadar aşırı satılmadığını tweetledi.

Kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin'in CME boşluğunun kapanmasıyla 6.000 $ 'da reddedildiğini tweetledi. ‘Kripto Michael’ bugün Bitcoin'in bir miktar konsolidasyon gösterebileceğine inanıyor. Bununla birlikte, 6.600 dolarlık işareti kırmak, boğaların BTC için yakında 7.000 doların üzerine çıkmasını umuyor.

Yine de, BTC başka bir ret alırsa, muhtemelen 5.200 doların altına düşecektir, diye de tweetledi.

Tüccar 'George', satıcıların yakında Bitcoin'e sert bir şekilde vuracağına inanarak düşüş eğilimi gösteriyor.

‘Bitcoin hiç bu kadar satılmadı’

Tüccar Carl Eric Martin, , Bitcoin'in bu olaydan önce hiç bu kadar fazla satılmadığını söyleyerek bir yükseliş bildirimi paylaşmak için bugün Twitter'a gitti.

'Satoshi Flipper' olarak bilinen bir tüccar, topluluğa yaklaşan BTC'nin yarılanmasından sonra, büyük kripto fiyatının buna göre tepkime beklediği varsayımıyla tepki vereceğini hatırlattı.

"Sanırım 7800 dolara koşabiliriz"

Crypto meraklısı @CryptoWendyO, Bitcoin'in 7.800 dolara doğru gittiğine inanıyor, ancak aynı zamanda onun için 'gerçek olamayacak kadar iyi' görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ