Önde gelen blockchain araştırma firması Smith + Crown'da Araştırma Direktörü Matt Chwierut, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan yarılanma etkinliği ve Bitcoin'in baskınlığı hakkında girdi veren en son kişi.

Bitcoin Yarılanması, Varlık Sınıfının Temel Yatırım Tezinin Bir Testidir

Son bir medium makalesinde, Chwierut, blok zinciri alanındaki önemli gelişmeleri, gelecek Bitcoin yarılanma olayı gibi yıl boyunca fiyat hareketinin belirlenmesini etkilemesi muhtemel gelişmeleri ele aldı.

Smith + Crown araştırma direktörüne göre, yarılanmanın Bitcoin değerinde bir artışa katkıda bulunup bulunmamasına bakılmaksızın, etkinliğin “Bitcoin'in genelindeki büyük etkisi göz önüne alındığında, önümüzdeki aylar boyunca daha geniş kripto pazarlarında önemli bir belirleyici olarak ortaya çıkması muhtemeldir ” açıklamasını yapıyor.

Chwierut ayrıca etkinliğin nasıl yavaşça konuştuğunu, “tüm varlık sınıfının çekirdek yatırım tezinin bir testi olarak şekillenerek”, özellikle tüm ülkenin enerji tüketiminin koruduğu kıt bir aracın parasal olarak kabul edilebileceği inancını ele alarak değer deposu şeklinde ifade ediyor.

Chweirut ayrıca yarılanma etkinliği için % 100 iyi sonuçların nasıl olmadığına dikkat çekti. Bir ayı piyasası, kripto'nun küresel kabul için hazır olduğu inancını derinden sarsar ve boğa piyasası, Bitcoin için daha büyük baloncukların bulunduğuna inananların güvenini artıracak. Ayrıca, kararsız bir piyasa varlık sınıfı ile yorgunluk ve “Bitcoin'in sıfıra gideceğini düşünenlerle aya gideceğini düşünenler arasında gerçek bir güç kayması yok” diyecektir.

“Diğer açıklamalar kesinlikle kendilerini gösterecek, ancak hata yapamayacak, bu on yıl kripto için çok önemli bir an olacak.”

Chwierut ayrıca Bitcoin'in hakimiyetindeki bir ters durumun, alandaki diğer varlıklara verilen değeri nasıl artıracağını ve bunun da “blok zincir teknolojisinin Bitcoin'in kendisinden daha geniş uygulamalarıyla daha fazla pazar konforu önereceğini” söyledi. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ