Bitcoin henüz halka açık bir yatırım seçeneği değil, ancak o günler gelebilir.

Bitcoin Yatırım Uygulaması CEO

Bitcoin henüz halka açık bir yatırım seçeneği değil, ancak o günler gelebilir.

Bitcoin (BTC) 'nin geçerli bir yatırım seçeneği olarak kamu gözündeki rolünü güçlendirmesi için ne olması gerekiyor?

"Bitcoin yatırım platformu Amber'in CEO'su ve kurucu ortağı Aleks Svetski "Bu teknolojik bir devrim DEĞİL," dedir.

"Bu parasal bir devrimdir - tezahür etmesi (geleneksel olarak) yüzyıllar sürer, dijital çağda Bitcoin bunu onlarca yıl içinde yapması muhtemeldir."

Kararsızlığa rağmen Bitcoin yükseliyor

Bitcoin'in % 50 Mart fiyatı düşüşünden bu yana, koronavirüs korkusu ve belirsizliğinin ortasında, ana akım kripto paraların öncü varlığıyla giderek daha fazla ilgilenmeye başladı. Kripto para da düşük bir değerden % 130'dan fazla kazanç gördüğünde önemli ölçüde değer kazandı.

Bitcoin'in pozitifliği, istikrarsız ana akım piyasa koşullarında ortaya çıkar. Geleneksel piyasa barometreleri, iş kapanışları ve koronavirüs önleme tedbirleri uçarken 1987'deki pazar çöküşünden bu yana en kötü performanslarından bazılarını yayınladılar. Piyasalar o zamandan beri toparlanmış olsa da, işsizlik rakamları sürekli endişe için gerekçe oluşturmaktadır.

 Küresel bir varlık olan Bitcoin, ekonomik belirsizlik sırasında cazip olabilecek hükümet kontrolünden bağımsızdır. Svetski "Toplumda dediğimiz yapıda ne kadar çok delik görünürse; parasal, mali, sosyal, politik - devletin kurcalanmasına bağışık bir şeyde servetlerini korumak isteyecek daha fazla insan var” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ