İlk 10 kripto paranın çoğu kırmızı bölgede olduğu için ayılar inisiyatifi ele geçirdi. Binance Coin (BNB), %0,81 artışla kuralın tek istisnası.

Dün, ayılar ortalama fiyat seviyesini aştı. Önemli satış hacimleri, Bitcoin fiyatını 47.745 dolarlık destek seviyesine geri itti. Satıcılar bu gece bu desteği kırmaya çalıştı, ancak 47.590 $ civarında bir yerel minimumdan sonra parite %61.8 Fibonacci seviyesinin üzerinde toparlandı.

Şu anda, ayıların baskısı azaldı, bu nedenle iyileşme dinamiklerinin devam edeceğine ve 50.000 dolarlık psikolojik seviyeye geri döneceğine güvenilebilir.


Bitcoin, yazım sırasında 47.426 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün sabah, alıcılar daha fazla yükseliş momentumu oluşturamadı ve Ethereum (ETH) fiyatı EMA55 hareketli ortalamasının altına düştü. Gün boyunca düşüş, ayılar fiyatı 3.200 dolarlık desteğin altına itene kadar devam etti. Akşam saatlerinde satıcılar minimum 3.145 $'a ulaştı.

Günün sonunda 3.200 $'lık desteğe toparlanmak için zayıf bir girişim oldu, ancak parite hala dar bir konsolidasyonda bu seviyede tutunmak için mücadele ediyor. Düşüş baskısı devam ederse, 3.075 dolarlık alana geri çekilme mümkün.


Ethereum, yazım sırasında 3.113 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA), son 24 saatte %3.45 düşüşle bugünkü listenin ikinci kaybedeni oldu.

Günlük grafikte Cardano (ADA) bir kez daha 2.58 dolardan desteğe dokundu. Üzerinde bulunana kadar boğalar piyasadaki durumu kontrol etmeye devam edecek. 

Satıcılar bunu bozup aşağıda sabitlediğinde, ADA fiyatını 2,40 $'a götürebilecek keskin bir düşüş meydana gelebilir.


ADA, yazım sırasında 2,64 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ