Kripto piyasalarının bu hafta dalgalı seyretmesi bekleniyor. Bu nedenle, kısa vadeli ticaret fırsatlarının çoğalması muhtemeldir.

Bitcoin

Kripto piyasalarının bu hafta dalgalı seyretmesi bekleniyor. Bu nedenle, kısa vadeli ticaret fırsatlarının çoğalması muhtemeldir.

Dünya şu anda on yıllardır en kötü krizine tanıklık ediyor ve bu da önceki mali krizi bile cüceler. Hisse senetleri ve ham petrol gibi geleneksel varlık sınıfları mücadele ederken bile, Bitcoin (BTC) son derece iyi bir performans sergiledi.

Kripto hedge fonu Ikigai'nin başkanı Travis Kling, CoinMarketCap'ta en üst düzeydeki kripto para biriminin fiyatı “en felaketlerden birinin ortasında Şubat ayının sonundan Nisan ayının sonuna kadar% 0,60 arttığı için yatırımcıları için serveti koruduğunu söyledi”

Bitcoin dokuz günden daha kısa bir sürede yarıya inerken, büyük soru rahatsız edici tüccarlar, fiyatın olaydan sonra pompalanıp pompalanmayacağı mı? 

Çeşitli karşılaştırmalar ve olasılıklar öngörülüyor, ancak gerçekte, kimse nasıl oynayacağını kesin olarak bilmiyor. Bu nedenle, tüccarlar her iki olasılık için eylem planlarına hazır olmalıdır. 

Belirsizlik, piyasanın hem uzun hem de kısa tarafında alım satım fırsatları sunabilecek yüksek oynaklığa yol açabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ