15 Haziran'daki düşük seviyelerden meydana gelen toparlanma daha düşük seviyelerde güçlü bir talep olduğunu gösterse de, boğalar Bitcoin'i (BTC) 9.600 doların üzerine itmek için mücadele ediyor.

15 Haziran'daki düşük seviyelerden meydana gelen toparlanma daha düşük seviyelerde güçlü bir talep olduğunu gösterse de, boğalar Bitcoin'i (BTC) 9.600 doların üzerine itmek için mücadele ediyor. Bu, ayılar tarafından daha yüksek seviyelerde satış yapılmasını önermekte

20 günlük üssel hareketli ortalama (9,489 dolar seviyesinde) düzleşti ve göreceli güç endeksi orta noktaya yakın, arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

50 günlük basit hareketli ortalamanın (9.355 dolar) ve 8.910.04 dolarlık destek alanının altında bir kırılma, avantajı ayılar lehine çevirecek. Bu bölgenin altında, kritik desteğe 8.130.58 dolar seviyesine bir düşüş mümkündür. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması muhtemeldir.


Yukarı tarafta, eğer boğalar simetrik üçgenin direnç çizgisinin üzerinde fiyatı itebilirse, 10.500 dolar seviyesinde bir yeniden test olası. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, sürekli bir yükseliş trendi başlatabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ