Uzman Wall Street tüccarı ve kripto analisti Tone Vays, Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı. Bitcoin bir kripto piyasası rallisine liderlik ederken, Vays hafta sonlarında ortaya çıkan bir eğilimi fark ettiğini söyledi.

Bitcoin

Uzman Wall Street tüccarı ve kripto analisti Tone Vays, Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı. Bitcoin bir kripto piyasası rallisine liderlik ederken, Vays hafta sonlarında ortaya çıkan bir eğilimi fark ettiğini söyledi.

“Bitcoin geçen hafta sonu olduğu gibi iyi hareket yapıyor. Bazı nedenlerden dolayı, Bitcoin'in hafta sonu boyunca, en azından son birkaç haftada çok, çok iyi işlediğini fark ettim. Bu kesinlikle yenilik-korelasyon yanlılığıdır. Geçen hafta sonu gerçekten iyi işlediğini hatırlıyorum ve bu yüzden bu hafta sonu çok iyi işlediğini izliyorum… Benim için hiçbir şey haftalık ölçekte değişmiyor. ”

BTC yazı yazılırken 7.243 $ üzerinden işlem görüyor. Vays, Bitcoin'in kısa vadede 7.900 dolara yükselmeye hazır göründüğünü, ancak yakın bir borsa geri çekilmesinin ivme kazanacağından ve önde gelen kripto para birimini aşağı çekeceğinden endişe ediyor.

“RSI boğalar için çok iyi görünüyor ve MACD boğalar için iyi görünüyor. Yani her şey boğalara işaret ediyor. BitMEX fonlama oranı tersine dönmeye başlıyor. Bence bu hareket edebilir. Bence bu [7.900 $] 'a geçebilir

Sorun şu ki, Pazartesi gününe girecek bir borsa var. Pazartesi büyük bir borsa çöküşü ise, Bitcoin'in yükselmeye devam edip etmeyeceği ilginç olurdu. Ancak Bitcoin, yarın saat 18: 00'de vadeli işlemlerde piyasa açılmadan önce 7.900 dolara gidebilir. Bunun nasıl gittiğini göreceğiz. ”

Başarılı bir YouTube kanalı ve 92.000'den fazla abonesi ile Vays, meraklıların yeni başlayanlar için eğitim içeriği ve gelişmiş yatırımcılar için teknik analiz yaptıkları Bitcoin ve kripto alanında birçok platformdan kaldırılmış YouTuber'lardan biridir. Reddit ve Twitter gibi YouTube da ana akım izleyicilerle bağlantı kurmaya çalışan kripto endüstrisi içericileri ve girişimcileri için büyük bir platform. Kanalından sponsorlar veya reklamverenlerle para kazanmamış olan Vays gibi içerik oluşturucuları, çevrimiçi kripto sınıfları, konferanslar ve web seminerleri için kitle oluşturmak için YouTube'u kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ