Mevcut kripto kışına rağmen, gerçek vizyon botu en son kripto portföy tahsislerini paylaşıyor.

Bitcoin

Mevcut kripto kışına rağmen, gerçek vizyon botu en son kripto portföy tahsislerini paylaşıyor.
İki analist, Bitcoin ve kripto piyasası için Kasım ayının düşüş eğiliminde olacağını tahmin ediyor.
Mevcut kripto kışının ortasında, kripto pazarını doğru bir şekilde tahmin etmek için mükemmel bir sicile sahip bir ticaret robotu, en son kripto portföy tahsislerini yayınladı. Real Vision botu, portföy tahsislerini toplamak ve değerlendirmek için her hafta hedef kitlesini yoklar. Böylece fikir birliğine varılabilir.

Bot, en yeni verilerinde, birçok yatırımcının ikinci lider dijital varlığı  Ethereum şiddetle tercih ettiğini ortaya koydu. Ayrıca bot, kripto tüccarlarının yüzde 60'ından fazlasının ETH portföylerini artıracaklarına oy verdiğini açıkladı.

Bu nedenle, ETH geçen haftadan itibaren kripto oyuncuları arasında bir numaralı konumunu koruyor. Bu hafta, Ethereum rakibi Solana, Bitcoin'in yerini ikinci sırada aldı. Solana, daha önce yayınlanan verilerde beşinci sıraya yerleştikten sonra BTC'nin yerini almak için iki sıra sıçradı.

Kripto sahiplerinin yüzde 43'ünden fazlası cüzdanlarında daha fazla SOL token bulundurmayı tercih ediyor. Şu anda, SOL son 24 saatte yüzde 4,99 düştü ve Coinmarketcap verileri başına 31,31 dolardan işlem görüyor. Önde gelen dijital varlık BTC, yüzde 37,5 tahsis ile üçüncü sırada yer alıyor.

Ethereum katman-2 çözümünün simgesi olan MATIC, Polygon, yüzde 28.57 tahsis ile dördüncü sırada yer alıyor. Ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir blok zincirinin yerel belirteci olan ATOM, Cosmos, yüzde 26,9 tahsis ile ilk beşi tamamlıyor. ATOM, Circle tarafından ihraç edilen USDC stabilcoini beşinci sırada değiştirdi ve USDC, en yüksek tahsisli ilk beş kripto varlığından çıktı.

Kripto Pazarlarına Hala Daha Fazla Şok ve Korku Geliyor – Crypto Analistleri

Bu arada ünlü kripto analisti ve YouTuber Nicholas Merten, makroekonomik güçlerin kripto fiyatlarını aşağı çekeceğini iddia etti. Bu nedenle, mevcut kripto piyasası düzeltmesinin sonu yakın değil. En son video güncellemesinde Merten, 500.000'den fazla YouTube abonesine ABD Merkez Bankası'nın yakın zamanda şahin duruşunu değiştirmesinin olası olmadığını açıkladı.

Bu nedenle, dijital varlıkların fiyatları düşmeye devam edecektir. Mertern ayrıca teknik göstergelerin yatırımcıların düşüşü satın aldığını gösterdiğini açıklıyor. Örneğin, BTC'nin 200 günlük Hareketli Ortalaması (MA), 200 haftalık MA'yı geçmiyor.

Ayrıca, yeşil mumlar bir yukarı dönüş paterni oluşturmuyor. İlgili bir gelişmede, anonim kripto tüccarı Crypto Capo, bu ay kripto piyasası için daha fazla sıkıntı öngördü. Crypto Capo, mevcut kripto ayı piyasasını doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra ün kazandı.

573.000 Twitter takipçisine attığı tweette Crypto Capo, BTC ve altcoinlerin çeşitli piyasa koşulları nedeniyle bu ay fiyat düşüşleri yaşayacağını tahmin ediyor. Anonim tüccar, S&P 500'ün direnç seviyelerinde olduğunu, ABD doları endeksinin (DXY) yükseliş belirtileri gösterdiğini açıkladı.

Ona göre, bu iki senaryo bir kripto ayı piyasasının temel göstergeleridir. Özellikle BTC hakkında konuşan Crypto Capo, önde gelen dijital varlığın bu ay 14.000 $ seviyesinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Ayrıca, BTC'nin 14.000 $ aralığına düşmeye başlamadan önce muhtemelen 21.000 $'a yükseleceğini söyledi. Şu anda, BTC son 24 saatte yüzde 0,55 düştü ve verilerimize göre 20,411 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ