Bitcoin ve Kripto para birimlerinin Fütüristik boyutu nedir sorusunun cevabını çoğumuz merak ediyor

Bitcoin

Bitcoin ve Kripto para birimlerinin Fütüristik boyutu nedir sorusunun cevabını çoğumuz merak ediyor. Geleceğe dair tahminler ve olacaklar oldukça dikkat çekiyor. Bu konuda belki de en dikkat çekici açıklamalar ülkemizde Bitcoin ve Kripto Paralar konusunda önemli bir influencer olan Emre Aksoy tarafından yapıldı.

Bitcoin'in Fütüristik Boyutu 

Emre Aksoy ''Bitcoin Paradan Sonraki En Büyük İcat '' isimli kitabında Bitcoin ve kripto paraların fütüristik boyutu ile ilgili şu açıklamayı yapıyor:

''Bugün insan oğlunun ulaşmaya çalıştığı en son sınır uzay ve bu konuda çalışmalar yapan firmalar bulunuyor. Kuşkusuz bunlardan en meşhuru Elon Musk'ın kurmuş olduğu SpaceX. Firma şu an Mars'a insan gönderebilecek kapasitede bir roket üretmek için çalışıyor ve ilk Mars görevinde başarılı olursa 40-100 sene içerisinde Mars'a 1 milyon insan göndermeyi planlıyor. Eğer SpaceX hedeflerine ulaşabilirse önümüzdeki 50 sene içerisinde Mars'ın kolonizasyonu başlayacak. Mars'a gidecek olan 1 milyon insan orada kendilerine yeni bir hayat kuracaklar ve günü geldiğinde birbirleri ile alışveriş yapmaya çalışacaklar. O gün geldiğinde sizce orada nasıl bir düzen olacak? Buradan roketlerle Mars'a altın ya da kağıt para mı taşıyacaklar? Yoksa Bitcoin ve kripto paralar gibi , insanların cep telefonları ile işletebilecekleri dağıtık bir sistemi mi kullanacaklar?

Bitcoin'in Fütüristik boyutu gerçekten çok iilginç. O nedenle geleceğin parası deniliyor. Şimdi sizde isterseniz geleceği bir hayal edin ve uzak gelecekte Bitcoin'in nerede olabileceğini belirlemeye çalışın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ