Geçen hafta % 10 Bitcoin düşüşü dijital varlığın 6 bin dolarlık desteğini yeniden ziyaret ettiğini gördü.

Bitcoin

Geçen hafta % 10 Bitcoin düşüşü  dijital varlığın 6 bin dolarlık desteğini yeniden ziyaret ettiğini gördü. Düşüş endişe vericiydi ve birçok yatırımcı, Bitcoin'in 5 bin dolarlık en düşük seviyesine ulaşmasından korkuyordu. Neyse ki, bu destek başarılı bir şekilde 6.2 bin dolara geri döndüğünde, Bitcoin daha fazla fiyat kan banyosundan kaçındı.

Hafta sonu boyunca, Bitcoin herhangi bir dramatik hareketten kaçındı. Günlük işlem hacmindeki düşüş, çoğu yatırımcının Bitcoin'in nereye gittiğinden emin olmadığını göstermektedir.

Ancak haftanın başlangıcı ipuçları sunuyor. Bitcoin haftaya yeşil bölgede başladı. Her ne kadar bu yazı yazılırken elde edilen kazançlar % 3'lük bir miktar olsa da Bitcoin'i 6.300 $'a taşıdı, ancak fiyatlar bir düzeltme yapmaya çalıştıkça bu bir patlamaya yol açabilir.

Başarılı bir düzeltme, Bitcoin'in 6.500 $ 'ın üzerine çıktığını görmelidir. Bu, duyguların yükselişe dönüştüğünü ve satın alma momentumunun Bitcoin girişiminin 6.900 dolarlık direncin bir başka patlaması olduğunu görecek. Başarılı olursa, bu Bitcoin'in 7 bin doların üzerine çıkacağı anlamına gelecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ