Eşler arası elektronik nakit sistemi olarak ortaya çıkma sözünü tam olarak yerine getiremeyen Bitcoin, diğer yollara geçti.

Bitcoin

Eşler arası elektronik nakit sistemi olarak ortaya çıkma sözünü tam olarak yerine getiremeyen Bitcoin, diğer yollara geçti. On yıl süren bir varoluştan sonra, çoğu, Bitcoin'in uzun vadeli bir yatırım aracı olarak veya altın gibi değerli para metallerinin benzerini taklit eden kıtlık özelliklerine sahip bir değer olarak bir mağaza olarak en uygun olduğuna inanıyor. Bu anlatı aynı zamanda Bitcoin'in kurumsal yatırımcılar arasındaki popülaritesini de artırdı ve 11 Mayıs'taki yarılanma olayından sonra daha fazla vurgu yapıldı.

Charlie Shrem Bitcoin'in bir değer deposu olarak değer teklifinden ve arzın sonsuzluğu arttıkça arz krizi başladığında değeri artırma yeteneğinden bahsetti. Shrem, Bitcoin'in doğuştan gelen yapısının değerinin artmaya devam edeceğini belirtti.

“Bitcoin takdir etmek için üretildi ya da takdir etmeye devam etmezse ölmesi gerektiğini hissediyorum. Ve tabii ki o kadar hızlı değil. Yıllar boyunca gördüğümüz gibi zaman içinde yavaşça takdir etmeye devam edebilir. Ancak Bitcoin'in değeri, en azından Bitcoin'in diğer şeylere değeri, devam etmek zorunda. ”

Bununla birlikte, şimdi birkaç gün geride bıraktığımızda Shrem, kral parasının servetlerinin daha da gelişeceğinden emin. Shrem, 2020'nin Bitcoin'in konsolidasyon yılı, fiyat açısından olacağını söyledi.

“2020 gibi hissediyorum, büyük bir konsolidasyon göreceksiniz. Ve bunun önümüzdeki birkaç ay boyunca bitip gerçekleşmediğini, fiyatın gerçekten iki katına çıkması gerektiğini, fark etmiyoruz ki, madenciler için fiyat, her gün önce yaptıkları aynı miktarda parayı kazanmaya devam etmek için çok hızlı bir şekilde büyümeye devam etmek zorunda. .”

Bitcoin savunucularının bahsettiği bir go-to analiz modeli stok-akış modeli olmaya devam ediyor ve Bitcoin'in geçmiş yarıları ve en sonuncusu göz önüne alındığında, modelin hala çok fazla güvenilirliği ve etkisi olduğu görülebilir.

Piyasayı ve fiyat hareketlerini tartışan Shrem, piyasayı yönlendiren kapsayıcı düşüncenin önemini de vurguladı.

“Piyasaları etkileyen şeyler var. Anlatıları. Tüm endüstrimiz büyük bir anlatıdır. 2010'dan beri başlattığımız her şey bir anlatıyla oldu.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ