Blockware Intelligence'ın son raporunda Clemente, kısa vadede Bitcoin'in herhangi bir yükseliş momentumu devam etmeden önce bir geri çekilme görebileceğini söylüyor.

Bitcoin

Blockware Intelligence'ın son raporunda Clemente, kısa vadede Bitcoin'in herhangi bir yükseliş momentumu devam etmeden önce bir geri çekilme görebileceğini söylüyor. Zincir içi analiste göre, kar alan balinalar ve BTC'ye sahip olan oldukça likit varlıklar da dahil olmak üzere birçok faktör, piyasa değerine göre en iyi kripto için bazı güvenlik açıklarına işaret edebilir.

Kısa vadeli görünüm: “ Bazı coinlerin likitten yüksek likit varlıklara geçtiğini, döviz akışının nötr olduğunu, bazı balinaların kar aldığını, fonlamada artış olurken piyasa değeri/OI (açık faiz) arttığını görmek. Kısa vadeli yaklaşık 53.000$'a gerileme ve en düşük seviyede PoB'nin (kırılma noktası) yeniden test edilmesi şaşırtıcı olmaz."

Öte yandan, Clemente'e göre, Bitcoin'in uzun vadeli beklentileri bir dizi nedenden dolayı önemli ölçüde yükseliş gösteriyor.

Makro: “  Tedarik dinamikleri (HODLing davranışı) güçlü kalmaya devam ediyor, hash ağda geri geliyor, perakende hala pazarın dışında. Hala güçlü bir 4. çeyrek için tezimin üzerinde duruyorum,” dedi.

Clemente ayrıca en sevdiği çizelgelerden biri olduğunu söylediği şeyleri yakından takip ediyor. Analist, LTH'lerin (uzun vadeli sahipler) elde ettiği Bitcoin miktarının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu söylüyor; bu, bir arz şokunun yanı sıra müteakip bir fiyat artışının ufukta olabileceğinin bir işareti olabilir.

"Bu ölçünün metodolojisi, LTH'ler arzın yeterince büyük bir bölümünü kilitlediğinde, piyasada bir arz sıkma etkisi olduğudur. Oran, son derece yükseliş olan tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ