Madenciler bir köşeye döndükten sonra Bitcoin'in zorluğu burun dalışına ayarlandı. CoinMetrics analisti Nic Carter, Bitcoin'in madencilik zorluğunun bir sonraki ayarlama sırasında şaşırtıcı bir şekilde yüzde 15 düşebileceğini tahmin etti.

Bitcoin

Madenciler bir köşeye döndükten sonra Bitcoin'in zorluğu burun dalışına ayarlandı. CoinMetrics analisti Nic Carter, Bitcoin'in madencilik zorluğunun bir sonraki ayarlama sırasında şaşırtıcı bir şekilde yüzde 15 düşebileceğini tahmin etti. Bu, Bitcoin'in tüm tarihindeki en büyük üçüncü düşüş olabilir.

Bitcoin'in Zorluğu Düşmeye Ayarlandı

Bitcoin'in madencilik zorluğu, 10 Mart'ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 16.55 trilyonu vurdu. 12 Mart'taki tarihi % 38’lik fiyat düşüşünden sonra, birçok madenci artık karlı olmayan kulelerini kapatmak zorunda kaldı, ancak beklenen zorluk düşüşü işlerine geri dönmelerini sağlayacak.

Blockchain verilerine göre, Bitcoin'in hash gücünün madenci kapitülasyonu nedeniyle 82 TH / s'ye düştüğünü belirtmek gerekir.

Bu Bitcoin için yükseliş mi?

Carter ayrıca her büyük olumsuz zorluk ayarlamasının her fiyat düzeltmesinin dibini 'anekdot olarak' işaretleyeceğini belirtti. Bu nedenle, BTC'nin yükseliş eğilimini sürdürmeye hazır olabileceğine inanmak için iyi bir neden var.

 Bu, en güvenilir satın alma sinyallerinden biri olma eğiliminde olan son hash ribbon crossover ile uyumludur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ