Bir kripto fonu yöneticisi, John Bollinger'in fiyat rallisinin "mükemmel bir resim" olduğunu söylediği gibi, açık pozisyonun değişen dağılımı için de "çılgınca yükseliş" diyor.

Bitcoin (BTC) 13.000 $'a ulaştığında fiyatı "patlayacak". Bir trader Bitcoin vadeli işlemlerinin spot fiyatın % 6 üzerinde olduğuna inanıyor.

18 Ağustos'ta bir tweet'te, türev trader’ı  JSterz, “aşırı” Bitcoin vadeli işlemlerinin, çok yakında güçlü bir yükselişin gelebileceğinin bir işareti olarak yayıldığını vurguladı.

Trader: "Bitcoin patlayacak"

Şu anda, Mart 2021'de sona eren Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri, 12.280 $ 'lık BTC / USD spot fiyatından % 6 daha yüksek fiyatlandırılıyor.

"2017'den beri yaklaşık dört kez bu seviyedeyiz. #BTC 13.000'den fazla kırarsa bu şey patlayacak."

Bir sepet ticaret platformuna olan açık pozisyon, Mart ayındaki koronavirüs kaynaklı çöküşten önce Şubat ortasından önceki bir rekoru kırarak Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ikigai fon yöneticisi Travis Kling, Twitter'a bir genel bakış çizelgesi yükleyerek, "OI'nin pazar payındaki değişiklikleri not edin," yorumunu yaptı.

"Sürü hakkında konuşuyorduk… uzun zamandır gelip bir ekol haline geldi. Ama şüphesiz, bu aslında Sürü ve çılgınca yükselişi. "


Temmuz ayının sonlarında milyonlarca dolarlık MicroStrategy'den dramatik bir satın alımın ardından Bitcoin'e kurumsal yatırım, bu ay destekçiler arasında önemli bir tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Varlık yöneticisi Grayscale, Bitcoin bir fiat hedge olarak altından daha iyi performans gösterdiğinden, çeşitli kripto para birimi fonlarına rekor yatırım gördü.

Pazartesi günü, 12.000 $ 'ın üzerindeki ani bir dalgalanmanın kırmızı ringa balığı olduğu varsayıldı, ancak o zamandan beri daha yüksek seviyeler tutuldu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ