Kripto borsası Bitfinex, düşük likidite seviyeleri nedeniyle 87 işlem çiftini daha delist ediyor. Çıkartılan çiftler, hem bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) ve ayrıca Tether (USDT) ve fiat para birimlerine karşı eşleştirilmiş birkaç altcoini içerir.

Bitfinex, Düşük Likidite Nedeniyle 87 İşlem Çiftini Daha Delist Ediyor

Kripto borsası Bitfinex, düşük likidite seviyeleri nedeniyle 87 işlem çiftini daha delist ediyor. Çıkartılan çiftler, hem bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) ve ayrıca Tether (USDT) ve fiat para birimlerine karşı eşleştirilmiş birkaç altcoini içeriyor.

Bu çiftlerin bazıları, token oluşturma platformu Bancor, blockchain tabanlı AI pazar yeri projesi SingularityNET ve yetişkin endüstrisine yönelik blockchain projesi SpankChain gibi önemli projelerin altcoinlerini içerir.

Bitfinex, 26 Mart'tan itibaren delist etmenin, likiditenin ve kullanıcılar için ticaret deneyiminin iyileştirilmesine yardımcı olacağını söyledi.

Bitfinex bir çılgınlıkta görünüyor. Bu ayın başlarında, düşük likidite nedeniyle de 46 işlem çiftini daha delist etmişti.

O sırada, Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino The Block'a borsaya çiftleri delist etmeye  karar verdiğini söyledi çünkü 2017 ilk kripto para teklifinde (ICO) patlamada doğan birçok proje artık “ilgiyi kaybetti”.

 Bitfinex'in şu anda desteklemeyi umduğu çift sayısı için sert bir planı olmasa da, o zaman The Block'a verdiği demeçte Ardoino, belirli bir projenin tüm likiditesini tek bir çiftte, tipik olarak USD çifti üzerinde yoğunlaştırmak istiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ