Decentral Park'ta kıdemli bir araştırmacı olan tanınmış kripto para birimi analisti Elias Simos, Bitfinex kripto borsasının Ethereum deposunda ilginç bir süreç fark etti.

Bitfinex Ethereum Biriktiriyor – Peki Ama Neden?

Decentral Park'ta kıdemli bir araştırmacı olan tanınmış kripto para birimi analisti Elias Simos, Bitfinex kripto borsasının Ethereum deposunda ilginç bir süreç fark etti.

Bitfinex çok para birimli kripto borsası, Ethereum (ETH) birikiminde önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Analist, bu bir kaza olamaz.

Glassnode blok zinciri analiz satıcısı tarafından sağlanan verilere dayanarak Elias Simos, Bitfinex'in Mart ortasından bu yana Ethereum (ETH) varlıklarını artırdığını duyurdu.

Hizmet üzerindeki Ethereum (ETH) dengesi neredeyse % 60 arttı, sadece 4M Eter seviyesine neredeyse hiç dokunmadı. Bu sayı, DeFi sektörünün ayırmayı başardığından çok daha fazla.

Bu anlamlı süreç, Ethereum (ETH) blok zincirinin üzerine Tether (USDT) baskısı ile birlikte gerçekleşiyor. Daha önce, USDT'nin ERC-20 versiyonu Omni (Bitcoin tabanlı) analogunun soluk bir taklidi olarak düşünülüyordu.

Ancak nihayetinde, Ethereum tabanlı Tether (USDT) öncekini geçti. Şimdi Ethereum (ETH) ağında 6B USDT basılıyor. Bu etkileyici miktarın neredeyse yarısı Kara Perşembe gününden sonra tedavüle girdi.

Elias Simons, Bitfinex Bitcoin (BTC) dengesinde bir düşüş ile birlikte bu süreç için üç olası açıklama sundu.

 Her şeyden önce, Bitfinex'in Ethereum (ETH) 2.0 proof of stake odaklı büyük ölçekli katılım planladığı anlamına gelebilir. Bu kadar büyük bir stake, gelecekteki proof of stake ağında Bitfinex'ten büyük bir etkiye neden olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ