Kripto para borsası Bitfinex, 1000 USD altındaki depozito ücretlerini kaldırdığını açıkladı. Ücretlerin kaldırılması, müşterilere mevduat tutarlarında daha fazla esneklik ve seçenek sunacak.

Bitfinex, Küçük Para Yatırma Ücretlerini Kaldırdığını Açıkladı

Kripto para borsası Bitfinex, 1000 USD altındaki depozito ücretlerini kaldırdığını açıkladı. Ücretlerin kaldırılması, müşterilere mevduat tutarlarında daha fazla esneklik ve seçenek sunacak.

İngiliz Virgin Adaları merkezli kripto para birimi borsası Bitfinex, 1000 $ 'ın altındaki depozito ücretlerini tamamen kaldırdığını açıkladı. Bu yılın başlarında, Bitfinex 10.000 USD asgari özkaynak eşiğinin kaldırıldığını açıklamıştı.

Spam Saldırılarını Önlemek İçin Küçük Para Yatırma Ücreti Uygulandı

Bitfinex yaptığı açıklamada, spam saldırılarını önlemek için Aralık 2017'de küçük depozito ücretlerinin uygulandığını açıkladı. Duyuru, “Çok sayıda küçük para yatırma, cüzdan girişi birleştirme bakımı gerektiren fazla miktarda küçük cüzdan girişi yarattı” ifadesine yer veriyor. Küçük para yatırma ücreti, para çekmenin tüm müşteriler için sorunsuz bir şekilde akmasına yardımcı oldu. Borsa, o zamandan bu yana, para yatırma ile ilgili bu spam saldırılarını engelleme yetenekleri geliştirdiklerini, küçük para yatırma ücretinin artık gerekli olmadığını bildirdi.

Bitfinex Şimdi Lightnin Network’te Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Destekliyor.

Bu ayın başlarında Bitfinex, Lightning Network’te para yatırma ve çekme işlemlerini desteklediğini duyurdu. Bunu yapan ilk büyük borsalardan biri oldu. Ancak borsa, geçen ay Washington'un Batı Bölgesi'ndeki bölge mahkemesinde Eric Young ve Adam Kurtz tarafından açılan bir dava ile de karşı karşıya. Davacılar, Bitfinex ve Tether'i kendi çıkarları için piyasayı manipüle etmekle suçladılar. Borsa tüm bu iddiaları reddetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ