Kripto türev borsası Bitfinex, müşterilerine "kurumsal düzeyde" kripto saklama hizmetleri sunmak için Koine ile ortaklık kurdu.

Bitfinex, Kurumsal Düzeyde Kripto Para Saklama Hizmetleri Sunmak İçin Koine İle Ortaklık Kuruyor

Kripto türev borsası Bitfinex, müşterilerine "kurumsal düzeyde" kripto saklama hizmetleri sunmak için Koine ile ortaklık kurdu.

Dünyanın önde gelen kripto türev borsalarından biri olan BitFinex Çarşamba günü yaptığı açıklamada, müşterilerine kurumsal düzeyde “kripto saklama hizmetleri” sunmak için Koine ile ortaklık yaptığını duyurdu. Bu yeni teklifle, kripto borsası BitFinex kurumsal yatırımcıları cezbediyor ve onlara kripto varlıkları için güvenli bir depolama tesisi sağlıyor. Paolo Ardoino, borsada her zaman kurumsal ticaret için uygun bir hizmet oluşturmaya odaklandığını söyledi. Yetkili, Koine ile ticaret sonrası saklama altyapısının teslimi için bu işbirliğinin, kripto ticaret pazarına kurumsal olarak kitlesel katılım yolunda yeni bir adım attığını da sözlerine ekledi.

Koine saklama çözümleri sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.

Londra merkezli Koine, Finansal Davranış Otoritesi (FCA) altında düzenlenmiştir. Firma saklama çözümleri sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Koine, hem kripto para birimleri hem de fiat para birimleri için dijital varlıklar için uzlaştırma ve ayrılmış saklama hizmetleri sunmaktadır. Duyuru, zaten kripto borsası Bitfinex'te bir hesabı olan Koine müşterilerinin kripto borsasındaki hesapları için bir kredi limiti elde edebileceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ