Bitget, kripto endüstrisinde inovasyonun ön saflarında yer alıyor ve şimdi Innovation Zone'u başlattı.

Bitget, Değeri Hızla Artabilecek Yenilikçi Projelerle İnovasyon Bölgesini Başlatıyor

Bitget, kripto endüstrisinde inovasyonun ön saflarında yer alıyor ve şimdi Innovation Zone'u başlattı. Bu yenilikçi alanda, en umut verici endüstri projeleri ilk kez gün ışığına çıkıyor.

Önde gelen bir kripto borsası olan Bitget'in Innovation Zone, token'ını başlatan herhangi bir projeye göre uyarlanmıştır. Mevcut finansal ortamda, insanlar varlıklarını takas etmek yerine uzun vadeli tutmayı tercih ediyor. İnovasyon Bölgesi, kişinin portföyünde tutmak için yeni olağanüstü tokenler aramak için en iyi fırsattır.

Bitget, İnovasyon Bölgesi'nin yanı sıra kısa süre önce beş yeni yapay zeka başlangıç projesi içeren AI Bölgesi'ni sundu: Alethea (ALI), SingularityNET (AGIX), Image Generation AI (IMGNAI), Oraichain (ORAI) ve Future AI ( Al).

Alethea AI, insanlarla iletişim kurmak için AI teknolojisini kullanan akıllı avatarlar oluşturmak için merkezi olmayan bir protokoldür. Madeni parası ALI, lansmanından bu yana ilk gününde %55,8 arttı.
İlk insan robotu Sofia ile tanınan Sofia, şimdi yapay zeka hizmetleri için merkezi olmayan bir temel oluşturuyor. Madeni paraları AGIX, Innovation Zone'da listelenmesinin ilk 24 saatinde %39,6'lık keskin bir artış gördü.
Image Generation AI, ana teklifi AI görüntü oluşturucu Nai olan bir AI projesidir. Lansmanından bu yana, token IMGNAI %13,9 arttı.
Oraichain, yeni nesil akıllı sözleşmelerin ve Dapp'lerin oluşturulması için temel bir katman görevi gören, eksiksiz bir AI ekosistemine sahip ilk AI destekli oracle ve AI Layer 1'dir. Tokeni ORAI, 24 saatte %35,6 değer kazandı.
Future AI, tıp ve sağlık hizmetlerinde güvenilir AI çözümlerinin dağıtımını kolaylaştıran bir AI projesidir. AI token değeri geçtiğimiz gün %236,4 arttı.
14 Şubat'ta inovasyon bölgesi, profesyonel yatırımcılar için önde gelen NFT pazarı ve toplayıcı olma hedefi olan yenilikçi bir proje olan Blur'a da ışık tuttu. BLUR & BGB token airdrop'ları, 5 BTC ve Messi İmzalı Forma ile 180.000$'a kadar kazanılabilir. Platform, tüccarlara birden fazla pazarda NFT'leri değerlendirmek ve ticaret yapmak için kullanabilecekleri kapsamlı ve kullanıcı dostu bir araç seti sağlamak için tasarlanmıştır.

Blur'un en önemli özelliklerinden biri, tacirlere NFT pazarının tek ve birleştirilmiş bir görünümünü sunarak birden fazla NFT pazarından veri toplama yeteneğidir. Bu, tacirlerin fiyatları karşılaştırmasını ve farklı pazar yerlerinden NFT'leri değerlendirmesini kolaylaştırır ve NFT'lerde en iyi anlaşmaları elde etmelerine yardımcı olur.

Blur ayrıca, Blur'un toplayıcı Gem'den çok daha hızlı olduğunu iddia eden kripto alanındaki en iyi VC'lerden biri olan Paradigm tarafından da desteklenmektedir. Bu, projenin kalitesinin ve gelecekte büyüme potansiyelinin bir kanıtıdır.

Bitget, aşağıdakiler gibi farklı kriterleri göz önünde bulundurarak yenilikçi projeleri dikkatle seçer:

*Projenin arkasındaki ekip
*Ekibi destekleyen yatırımcılar
*Yenilik ve çekişin teknolojik ve üretim seviyesi.
*Bölgede yeni listelenen tüm çiftler için 60 günlük bir değerleme süresi verilecektir. Ticaret çiftleri, Bitget'in kriterlerini karşılamıyorsa listeden çıkarılır.

Bunlar, Bitget'in topluluğu için birinci sınıf projeleri seçmek için kullandığı kriterlerden bazıları. Şimdiye kadar, topluluk bu standartları kabul ediyor. Ayrıca listelenen projeler, Bitget kullanıcıları arasında önemli bir heyecan yarattı.

Bitget'in İnovasyon Bölgesi, kripto endüstrisindeki en yenilikçi ve heyecan verici gelişmelerden biridir. Bu bölge, yatırımcılara ve yatırımcılara sektördeki en umut verici projelerden bazılarına erişim sağlamak ve onlara önemli getiri sağlama potansiyeline sahip tokenleri değerlendirme ve bunlara yatırım yapma fırsatı sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu bölgenin lansmanı, Bitget'in inovasyona olan bağlılığını ve kullanıcılarına bilinçli yatırım kararları almalarına yardımcı olabilecek en yeni araçları ve kaynakları sağlamaya olan bağlılığını göstermektedir. İster deneyimli bir yatırımcı olun, ister yeni başlıyor olun, Bitget'in İnovasyon Alanı ve Yapay Zeka Alanı, kaçırılmaması gereken benzersiz yatırım fırsatları sunar. Bu nedenle, kripto portföyünüzü genişletmek ve kripto yatırımının hızlı tempolu dünyasında bir adım önde olmak istiyorsanız, Bitget'in İnovasyon Alanına göz atmayı unutmayın.

Bitget Hakkında
2018'de kurulan Bitget, şu anda dünya çapında 100'den fazla ülkede 8 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren ve temel olarak sosyal ticarete odaklanan dünyanın lider kripto borsasıdır. Borsa, kullanıcılara güvenli, profesyonel ve tek elden ticaret çözümleri sağlamayı taahhüt eder ve güvenilir ortaklarla işbirlikleri yoluyla kripto kabulünü artırmayı amaçlar. Bitget, efsanevi Arjantinli futbolcu Lionel Messi, resmi eSpor etkinlikleri organizatörü PGL ve önde gelen İtalyan futbol takımı Juvent'in ilk kol ortağı ile özel kripto değişim ortağıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ