Blockchain güvenlik firması ve cüzdan servisi BitGo, 19 Mart'ta paylaşılan bir basın açıklamasına göre Blockchain Capital’in ERC-20 belirtecinin desteğini açıkladı.

BitGo, Blockchain Capital’in Güvenlik Belirteci BCAP

Blockchain güvenlik firması ve cüzdan servisi BitGo, 19 Mart'ta paylaşılan bir basın açıklamasına göre Blockchain Capital’in ERC-20 belirtecinin desteğini açıkladı.

Blockchain Capital’in BCAP belirteci, Nisan 2017’de 10 milyon dolarlık ilk madeni para teklifiyle (ICO) başlatılan Ethereum (ETH) blok zincirine dayanan ve aynı zamanda ICO'da satılan dünyanın ilk güvenlik belirteci.

BitGo'nun bir diğer açıklamasına göre, BitGo kullanıcıları artık BCAP varlıklarını, güvenlik belirteçleri için uyumlu velayet sağlayan nitelikli ve düzenlenmiş bir koruyucu olan BitGo Trust Company kullanarak saklayabilecekler. Duyurunun bir parçası müşterilerin ethereum ERC-20 tabanlı belirteç için yeni bir çoklu imza cüzdanını kullanarak BCAP varlıklarını uyumlu bir şekilde depolayabileceğini söylendi.

BitGo’nun kıdemli teknoloji Görevlisi Ben Chan, menkul kıymet yönetmeliklerine uygun nitelikli velayet hizmetlerinin platform kullanıcıları için kritik olduğunu söyledi.

Son zamanlarda, Estonya merkezli Nasdaq destekli dijital ticaret platformu DX.Exchange, kendi güvenlik belirteci ve güvenlik belirteci teklifleri (STO'lar) listelerinin başladığını duyurdu. Platformun yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum, Tether (USDT) ve Ripple (XRP) gibi geleneksel para ve kripto para birimleri kullanarak güvenlik belirteçleri almalarına izin verdiği bildiriliyor.

Sigorta devi AXA XL, hisse senedi kitle fonlaması ve STO'ları kapsayan bir sigorta ürünü piyasaya sürdü ve ihraççının sigortalı olduğunu garanti altına alarak potansiyel yatırımcılara güven ve güvenliği arttırmayı hedefleyen yeni çevrimiçi sermaye oluşturma tekniklerini korudu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ