Matrixport'un platformu artık kullanıcıların Visa ve Mastercard aracılığıyla doğrudan kripto para birimleri satın almalarına izin veriyor.

Bitmain Destekli Platform Matrixport, Kullanıcıların Kredi Kartları ile Kripto Satın Almasını Sağlıyor

Matrixport'un platformu artık kullanıcıların Visa ve Mastercard aracılığıyla doğrudan kripto para birimleri satın almalarına izin veriyor.

Bitmain'e bağlı finansal hizmet platformu Matrixport, AB lisanslı bir ödeme işleme firması olan Simplex ile birlikte çalışarak kullanıcıların kredi ve bankamatik kartlarını kullanarak belirli kripto para birimleri satın almalarını sağladı.

Simplex ile ortaklığın bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanından Matrixport kullanıcıları artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), DASH ve Tether (USDT)’yi Visa veya Mastercard kart ile platformun web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak alabiliyorlar.

ABD doları, euro, Rus rublesi, İngiliz sterlini ve Japon yeni dahil olmak üzere duyuru, kripto satın almak için kullanılabilecek 20'den fazla desteklenen fiat para birimi var.

 Yeni ortaklık, Matrixport'un USDT ve USD Coin (USDC) 'de yapılan stabilcoin ödemelerini destekleyen bir yatırım kuruluşu olan Matrixport'un finansal ürünlerinin kullanımını da kolaylaştırıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ