Kripto piyasası son zamanlarda çok sıcak. Bitcoin (BTC) 30.000 doları aştı.

BitMart Exchange

Kripto piyasası son zamanlarda çok sıcak. Bitcoin (BTC) 30.000 doları aştı. Ethereum (ETH) staking para çekme işlemleri canlı yayına girerek 2.000 dolarlık fiyat noktasını kırarken, Bitcoin (BTC) hakimiyeti düşerken fiyat tırmanışları bir altcoin sezonunun başlangıcı olabileceği anlamına geliyor.

Yeni bir güçlü DeFi projesi olan DigiToads, yakında BitMart borsasında listeleneceğini onayladı. DigiToads ön satışı şimdiden 1,35 milyon dolardan fazla topladı ve hak ediş eksikliği, sahiplerin mümkün olan en erken fırsatta TOADS ticareti yapmasına olanak tanıyor.

DigiToads (TOADS) Döngüsü

Yeni bir ICO olan DigiToads ön satışı, ön satışının önceki dilimlerinde şimdiden 1.350.000 dolardan fazla para topladı. Proje, ilk yatırımcılar için önemli indirimler sağlayan başarılı satış öncesi artışı temel alarak en iyi ICO olmayı hedefliyor.

DigiToads başlatılır başlatılmaz, ön satış katılımcıları tamamen likit olacak ve herhangi bir hak ediş olmaksızın açık piyasada ticaret yapmakta özgür olacaklar.

BitMart Listesi

BitMart, daha fazla likidite ve daha geniş bir kitle sağlamak için DigiToad'ları listeleyeceğini onayladı. Buna ek olarak, yatırımcılar, ön satışın son diliminde token başına 0,055 $'lık bir fiyata ulaşana kadar TOADS tokeninin sonraki aşamalarda kademeli olarak artacağı ön satış yoluyla ilerlemeyi izleyebilir.

DigiToads (TOADS) Nedir?

DigiToads, NFT teknolojisini Play-2-Earn oyun modeliyle harmanlayarak kullanıcıların benzersiz Toad'larına sahip olmalarına ve NFT'lerini para kazanmak için kullanmalarına izin vererek DigiToads'ı bu yıl yatırım yapılacak en iyi kripto haline getiriyor. Kullanıcılar Toad-Cade'de Kurbağalarıyla savaşabilir ve onları yetiştirebilir ve sezon sonunda oyun içi öğe satışlarından elde edilen fonların %50'si aylık ödül havuzuna tahsis edilecektir. Oyuncuların en iyi %25'i bir tahsis alacak, yani en özverili olanlar katılımları ve becerileri için ödüllendirilecek.

DigiToads ayrıca agresif hazine büyümesini sağlamak için iki yeni devrim niteliğinde konsept sunuyor. İlki, her TOADS sahibinin daha verimli bir piyasa katılımcısı olmasına olanak tanıyan eksiksiz bir ticaret kursu sağlayacak olan Kurbağa Okulu. DigiToads merkezi olmayan borsa The Trading Post kullanıma sunulduğunda, becerilerini test edebilecek ve protokolü büyütebilecekler.

İkincisi, efsanevi Platin Kurbağa. Zincir üstü ticaret yarışmaları tarafından belirlenen, Toad ekosistemindeki en yetenekli tüccarlara dağıtılan 12 Platin Kurbağa olacak. Platinum kurbağa sahipleri, ticaret yapmak için TOADS hazinesinin 1/12'sine erişebilecek ve tüm ticaret kârlarının %10'unu alacaklar.

DigiToads Hakkında

DigiToads, ekosisteminde yerleşik faydaya sahip bir memecoin'dir. NFT'ler, Staking Platformu ve Kazanmak için oyna oyunu ile proje, kendisini piyasada popüler bir memecoin olarak sağlamlaştırmayı hedefliyor.

DigiToads (TOADS) sahibi olmak için bugün https://digitoads.world adresindeki web sitesini ziyaret edin ve satın alma işleminde %20 bonus almak için BITMART20 promosyon kodunu kullanın. Kupon kodu 20 Nisan'da sona eriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ