Kripto para birimi türevleri borsa devi BitMEX, dört kripto para için vadeli işlemlerinin başlatıldığını duyurdu; EOS, Chainlink, Tazos ve Cardano.

BitMEX, Dört Kripto Para İçin Vadeli İşlemlerin Başlatıldığını Duyurdu

Kripto türev borsası devi BitMEX, dört kripto para için 'quanto vadeli işlemlerinin' başlatıldığını duyurdu; EOS (EOS), Chainlink (LINK), Tezos (XTZ) ve Cardano (ADA). Bu, kullanıcıların zorunlu bir kimlik doğrulama prosedürüne kaydolmasını gerektiren kripto borsasının son hamlesinden sonra geliyor '. Bir duyuruda, Seyşeller merkezli vadeli işlem borsası, 'dört yeni Altcoin / USDT temelindeki quanto vadeli işlem sözleşmeleri' başlatmayı planladığını söyledi. Kripto borsası, ADA ve EOS için quanto vadeli işlem sözleşmeleri de sağlayacak.

 Kripto türevleri borsa devi, yaptığı açıklamada, bu dört kripto paranın eklenmesinin mevcut kullanıcıların taleplerine bir cevap olduğunu açıkladı. Duyuru, “Bu yeni Altcoin / USDT sözleşmeleri, birçok tüccarın spot piyasalardaki temel pozisyonlarını daha iyi yansıtıyor. USDT kurları, toplam Altcoin hacminin % 60'ından fazlasını oluşturuyor ve bu listelemeler ile kullanıcılara ihtiyaçlarını daha iyi karşılamaları için alım satım seçeneği sunuyoruz ”diye ekledi. Kripto türevleri borsa devi, kripto para piyasasını sola, sağa ve ortada tutan DeFi çılgınlığını kabul ettiklerini söyledi. Bu nedenle, LINK / USDT çifti artık altcoin vadeli işlem teklifinin bir parçası olarak yatırımcıların kullanımına sunulacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ