Hong Kong merkezli kripto türev devi BitMEX, borsada müşteriler için kurumsal hizmetler başlatmayı planladığını açıkladı.

BitMEX, Sadece Kurumsal Müşterileri İçin Yeni Bir Hizmet Sunuyor

Hong Kong merkezli kripto türev devi BitMEX, borsada müşteriler için kurumsal hizmetler başlatmayı planladığını açıkladı.

Hong Kong merkezli kripto para birimi türevleri dev devi BitMEX, kurumsal müşterileri için avantajlarıyla platformunda yeni bir hizmet sunuyor.

Yeni program gelişmiş güvenlik hizmeti ve muhasebesini içeriyor. BitMEX'in açıklamasına göre, borsa kurumsal müşterileri BitMEX Kurumsal için yeni bir özellik sunuyor.

Bir kişiye ait olmayan ve işletilmeyen BitMEX'teki hesaplar artık BitMEX varlıklarının şirketin yasal mülkü olmasını sağlayabilir.

Yeni özellik, hesaplarının farklı bir sahiplik yapısına ihtiyaç duyanlar içindir.

 Kripto türevleri borsası BitMEX, çalışanlarının hesaplara erişme ve yönetme yollarını ve güvenlik gereksinimlerini içeren “hesapları için farklı sahiplik yapılarına” ihtiyaç duyan müşteriler için yeni özelliklerin oluşturulduğunu belirtti. Ancak borsa, çok kullanıcılı giriş ve hesaplar arasında anında transfer gibi seçeneklerin bu yıl içinde kullanılabileceğini belirtti. Borsa, yeni özelliğin özel müşteri kapsama ilişkileri yöneticisi ve kurumsal müşterileri için küresel kurumsal etkinliklere erişim içereceğini ortaya koydu. Hong Kong merkezli BitMEX, dünyanın önde gelen kripto türevleri borsasından biridir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ