Hem BitMEX hem de Bitfinex'ten Bitcoin (BTC) çıkışının devam etmesi, Mart ortasından bu yana stoklarının toplamda yaklaşık 200.000 BTC düşüş gösterdi.

BitMEX ve Bitfinex, Bitcoin Sahipliğinde Keskin Düşüşler Yaşıyor

Hem BitMEX hem de Bitfinex'ten Bitcoin (BTC) çıkışının devam etmesi, Mart ortasından bu yana stoklarının toplamda yaklaşık 200.000 BTC düşüş gösterdi.

Bazı büyük kripto borsalarındaki Bitcoin dengesi düşerken, platformlar Tether (USDT) stokluyor gibi görünüyor. USDT'ye yönelik bu artan iştah, stabilcoin ihraç eden tarafından büyük bir kripto para basmasıyla ortaya çıkıyor.

Salı günü Tweet atan Bitcoin yatırımcısı ve Casa kurucu ortağı Jameson Lopp, BitMEX ve Bitfinex'in azalan Bitcoin dengesini vurguladı. Coin Metrics’in Ağın Durumu verilerine göre, her iki borsa da son iki ay içinde önemli BTC çıkışları görüldü.

Hem BitMEX hem de Bitfinex, Bitcoin stoklarının 13 Mart 2020'den bu yana her biri yaklaşık 100.000 BTC düştüğünü gördü. Rapordan bir alıntı şöyle:

Bitfinex şimdi 13 Mart'ta 193.900'dan 93.800 BTC'ye sahip. BitMEX’in BTC arzı, 13 Mart’taki 315.700’lük zirveden düşerek 216.000 BTC’ye düştü.

BTC holdinglerindeki önemli düşüş, BeInCrypto tarafından ilk olarak Nisan ayı başlarında gözlemlenen bir eğilimi izliyor. O zaman, bu çıkış BitMEX tarafından tutulan BTC'de% 25'lik bir düşüş bildirdi. Şu anda, BitMEX ve Bitfinex'in düşüşü sırasıyla % 32 ve% 52'dir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ