Hayes Bitcoin’in (BTC) bu yıl 10.000 $ seviyesine tekrar döneceğini öngördü.

BitMEX

Kripto para borsası BitMEX'in kurucu ortağı ve CEO'su Arthur Hayes, 22 Mart'ta yayınlanan bir bültende Bitcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı. Hayes Bitcoin’in (BTC) bu yıl 10.000 $ seviyesine tekrar döneceğini öngördü.

Hayes’e göre, kripto para piyasasındaki toparlanma 2019’un dördüncü çeyreğinde başlayacak.

    “2019  yoğun olacak, ancak piyasalar 10.000 $ 'a yükselecek. Bu çok önemli bir psikolojik engeldir. 20.000 ABD doları nihai kurtarmadır. Bununla birlikte piyasanın 1000 dolardan 10.000 dolara yükselmesi yaklaşık olarak 11 ay sürdü, ancak piyasanın 20.000 dolardan 10.000 dolara geri dönmesi yalnızca bir ay sürdü. ”

Mart ayının başlarında, BitMEX'in araştırma kolu, Ethereum Parity tam düğümünün “potansiyel bir hata” içerdiğini, Parite düğümünün zincir ucunun arkasında birkaç yüz bin blok olmasına rağmen bazen senkronize olduğunu açıkladı. Yazarlar, iddia edilen hatanın bazı durumlarda sorun yaratabileceğini söylerken bunun  çok da muhtemel olmadığını belirtti.

BitMex Ocak ayında, analiz edilen projelerin kendi ekiplerine tahsis ettiği tüm belirteçlerin birleşik değerinin, her bir tokenin verilmesi sırasında 24.2 milyar dolardan yaklaşık 5 milyar dolara düştüğünü ortaya koyan bir araştırma yayınladı.

BitMEX, 2018 kripto ayı piyasasının zararların yüzde 54'ünü oluşturduğunu ve 1.5 milyar dolarlık dış adreslere yapılan transferlerin ve projelerin faaliyetlerini daha da azaltan diğer faktörlerin olduğunu söyledi. Ayrıca raporda, konu ekipleri tarafından kontrol edilen belirteçlerin tarihsel birleşik tepe değerinin, her bir madalyonun bireysel fiyat zirvesini kullanarak 80 milyar dolardan fazla olduğunu vurguladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ