Messari CEO'su, BitMEX'te BTC long pozisyonlarında yaklaşık 700 milyon dolar satıldığını tweetledi. BitMEX CEO'su BTC'nin 3.000 $ 'ı tekrar ziyaret edeceğinden şüphe ediyor

BitMEX

Messari CEO'su, BitMEX'te BTC long pozisyonlarında yaklaşık 700 milyon dolar satıldığını tweetledi. BitMEX CEO'su BTC'nin 3.000 $ 'ı tekrar ziyaret edeceğinden şüphe ediyor

Bugün Bitcoin ve altcoinler için bir kan banyosuna dönüştüğü için kripto piyasası için en kötü günlerden biri olmuştur. Amiral gemisi kripto para birimi, 7.400 dolarlık alandan 6.000 dolara kadar düşerek ağır bir yara aldı.

Şimdiye kadar, Bitcoin burada kalmayı başardı. Büyük kripto borsası BitMEX'in CEO'su, BTC'nin 3.000 $ 'a düşmemesini bekleyerek yükseliş tahmini yaptı. Bu arada, BitMEX'te bir veya birkaç kripto balina, Bitcoin'de long pozisyonlarda neredeyse 700 milyon dolar tasfiye etti.

BitMEX'te ‘Kutsal Tasfiye’

Analitik ajansı Messary CEO'su Ryan Selkis, kısa süre önce Bitcoin'de yaklaşık 700 milyon dolarlık bir tasfiyenin gerçekleştirildiği haberini paylaşmak için Twitter'a gitti. Bu, Bitcoin fiyatının ani düşüşüne bir tepki oldu.

Yaklaşık iki hafta önce, Bitcoin'in fiyatı 8.600 dolara düştüğünde, BitMEX'te büyük bir BTC tasfiyesi de gerçekleşti. O zaman, 150 milyon dolarlık Bitcoin turu satıldı.

Arthur Hayes: Bitcoin 3.000 $ 'ı tekrar ziyaret etmeyecek

Bugün daha önce, BitMEX'in CEO'su Arthur Hayes, BitMEX Kripto Trader Digest'teki makalesine bir bağlantı paylaştı ve burada özellikle Bitcoin'deki mevcut durumu ele aldığını ifade etti.

İçinde, Hayes BTC'nin 3.000 $ 'a döneceğine inanmıyor ve fiyat düşüşünün 6.000 $ ve 7.000 $ arasında bir yerde duracağı görüşünde.

Ancak, görünüşe göre Bitcoin birkaç saat içinde 1.000 dolardan fazla kaybetmeden 6.000 dolara düştüğünü yazdı.

 “İnsanlığın karşı karşıya olduğu korku ve belirsizlik, küresel bir margin çağrısına ilham vermek için yeterlidir. Bitcoin kaçmayacak. 3.000 $ 'ı tekrar ziyaret edeceğimize inanmamama rağmen, maksimum acı muhtemelen 6.000 $ ila 7.000 $ Bitcoin arasında bir yerde bulunuyor. Üç aylık veya daha az likiditeye izin veren herhangi bir kripto hedge fonu sıkıntılı çağrı alacaktır. Paraları düşen bir pazara dökecekler. Bu, fiyatı marjın altına düşürecektir. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ