Kripto cüzdan alanında çalışan Bitski, dijital borsa merkezlerinden Galaxy Digital , Winklevoss Capital ve Coinbase'den 1.8 milyon dolar kaynak topladığını bildirdi.

Bitski, Galaxy Digital, Winklevoss Capital ve Coinbase

Kripto cüzdan alanında çalışan Bitski, dijital borsa merkezlerinden Galaxy Digital , Winklevoss Capital ve Coinbase'den 1.8 milyon dolar kaynak topladığını bildirdi. Böylelikle toplam miktar üç buçuk milyon dolara ulaştı.

Bitski kripto cüzdan alanında yenilik getiren bir başlangıç olmak ile birlikte, bu cüzdanların üzerine yenilerini inşa etmek için ekstra araçlar sunmaktadır. Şirket, güvenlik programı alanında önemli müşterisi olan The Sandbox , Props ve SportX'in önemini vurguladı.

Crypto Briefing adlı haber sitesi, şirketinin blokzinciri kullanımını benimsemedeki rolünü öğrenmek adına Bitski'nin Ceosu Donnie Dinch'e ulaştı. Donnie Dinch şöyle yanıt verdi:

'' İnanıyorum ki blokzincirin genel olarak benimsenmesi gelişimciler tarafından kullanılacak bu da kullanıcılar için yeni ve yararlı deneyimler sağlayacaktır.'' Ayrıca Dinch ''Bu gelişimcilere yeni ürünlerini kargolamaları için Bitski'yi geliştiriyoruz.''  sözleriyle devam etti.
En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ