Bildiğiniz üzere bankalar müşterilerini ekonomik olarak sıkıntıya sokma konusunda oldukça kabiliyetli. İflas etmekten ve müşterilerin paralarını kaybetmekten tutun da, kimsenin bilmediği anlaşma maddelerine dayalı yüksek komisyon alımları sebebiyle, pek çok insan artık bankaların, finansal piyasanın geleceği olmadığını düşünüyor.

BitsTradesCoin, işlemler ve yatırımlar yapabildiğiniz; devletin kontrolünde olmayan faiz olanaklı, doğası gereği merkezsiz yeni tanıttığı açık erişim bir dijital para birimini sunuyor. Getirdiği pek çok avantajın yanında bu teknolojiyle birlikte bireylere banka hesabı olmaksızın ekonomik özgürlük imkanı doğuyor. Pek çok yatırım olanağıyla birlikte yatırım üzerinden faiz kazanma fırsatı da sunuyor.

Bu kripto para birimi ile bağlantılı olarak en önemli ayrıcalıklardan birisi de merkezsizleştirilmiş yapısıyla birlikte sizi politik dahilliklerden ve mevzuata ilişkin düzenlemelerden etkilenmenizin önüne geçmesi. Hiçbir aracıya ya da komisyoncuya gerek duymaksızın internet üzerinden anında birebir işlemler yapılabilen; talebi arttırmak ve koinin değerini korumasına yardımcı olmak için madencilikle asgari bir para birimi talebinin yapılabildiği; akışkan ve esnek yapısıyla koinlerin gerektiğinde nakte çevrilebildiği; Volatility Yazılımı sayesinde aylık %40 gelirin sağlandığı; güvenliğin ve daha fazlasının olduğu bir sistem düşünün. Kullanıcıları eğer isterse koinleri ellerinde tutabilir, gelecekteki bir girişimlerine yatırabilir ya da işbirliği içinde olunan diğer siteler üzerinden bir ödeme yöntemi olarak kullanabilirler.

BitsTrades'in koini olan BSS'nin tanıtımı 20 Eylül'de gerçekleşti, ve şu ana kadar 8.8 milyon doların üzerine yükseldi. Yaklaşık olarak 6.4 milyon BSS koini, koin arzının sonuna kadar satılmış olacak. Bu da toplam arzın %20'sini oluşturuyor.

BitsTradesCoin'in arkasındaki geliştiriciler aynı zamanda takas ve ödünç verme sistemini de platforma eklemişler: Bitstrades. Kullanıcılar staking cüzdanlarına gidebilir ve BSS koinlerini tutabilirler ve bunun karşılığında da faiz elde edebilirler. Paralarıyla düşük fiyattan alım satım yapabilirler ve dalgalanma sayesinde değer yükseldiğinde satış yapabilirler, son ve bir o kadar da önemli olarak BSS madenciliği yapabilirler.

Şu ana kadar özetlenmiş olan bilgilere göre, eğer her şey yolunda giderse BitsTradesCoins bireylere banka hesabı olmaksızın ekonomik özgürlüğe taşıyabilir. Teknolojinin potansiyelleri "sanal" şekilde sınırlı.

Açık erişim dijital para birimi BSS hakkında daha fazla bilgi almak için isterseniz BSS koinin websitelerini ziyaret edebilirsiniz!
BitsTrades Platformu: https://bitstrades.com
BitsTradesCoin: 
https://bitstradescoin.com

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ