Teddy Fusaro'ya göre, Bitcoin (BTC) fiyatı şu an için en büyük endişeniz olmayabilir.

Bitwise COO’su Bitcoin Hakkında Neden Endişeli

Teddy Fusaro'ya göre, Bitcoin (BTC) fiyatı şu an için en büyük endişeniz olmayabilir.

Bitwise Asset Management COO'su Teddy Fusaro'ya göre, Bitcoin (BTC) fiyatı ana endişeniz olmamalı. Cheddar ile yaptığı son röportajda Fusaro, hükümetin koronavirüs kriziyle başa çıkma yeteneğinin, kripto paraların değişken fiyat dalgalanmalarından daha önemli olduğunu düşünüyor.

"En çok endişelendiğim şey Bitcoin'in fiyatı değil. Kurumlarımıza, hükümetimize ve koronavirüs krizini daha geniş bir şekilde ele alma şeklimize kamu güveni."

Fusaro, piyasalar bu krizi "sindirdiğinde" Bitcoin'in geleneksel varlıklara nasıl tepki verdiğini anlamanın mümkün olacağını söylüyor.

Güvenilmez bir para birimi

Bitwise, bankanıza veya hükümetinize inanmanızı gerektirmeyen güvenilir bir para birimi olduğuna dikkat çekiyor.

"Bu gibi zamanlarda, Bitcoin'in dayandığı filozofileri düşünmeye değer ve bu göz önünde bulundurulması gereken bir şey, insanların geliştikçe ciddiye alacağını düşündüğüm bir şey."

Bitcoin, hükümet kurtarma operasyonları için rezil olan önceki mali krizin cevabıydı. Lehman iflasının ilk merkezi olmayan dijital para biriminin ortaya çıkmasına neden olduğuna inanılıyor.

Daha fazla volatilite bekliyoruz

Fusaro belirli bir fiyat hedefinden bahsetmese de, bu yıl daha fazla volatilite bekliyor. Bu durum geleneksel pazarlar için de geçerlidir, çünkü bunlar "biraz paradigma değişimi"nde olan şeyler.

Yeni ekonomik zorluğun federal uyaran tepkileri gerektireceğini öngörüyor.

Bitcoin'in fiyat eylemini doğru bir şekilde isimlendiren tüccar, şimdi yarılanmadan sonra önemli bir makro hareket bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ