Blockcage, güvenilir ve devrim niteliğinde bir kripto aktif borsası, popüler platform La Token'de İlk Değişim Tekliflerini (IEO) başlattığını duyurdu.

Blockcage, güvenilir ve devrim niteliğinde bir kripto aktif borsası, popüler platform La Token'de İlk Değişim Tekliflerini (IEO) başlattığını duyurdu. IEO 16 Kasım'da yayına girdi ve 5 Aralık'a kadar devam edecek. İEO, detayları aşağıda listelenen üç aşamada gerçekleştirilecektir,


1. Tur (16 Kasım - 23 Kasım) - 0.094 USDT

2. Tur (23 Kasım - 29 Kasım) - 0.109 USDT

3. Tur (29 Kasım - 5 Aralık) - 0.125 USDT

Blockcage, Fintech dünyasını yenilemek için yapım aşamasında olan bir devrimdir. Blockcgae ekosistemi, Defi'yi Defi 2.0'a ve Web 3.0'a doğru bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlamaktadır. , haftanın 7 günü. BKG, ekosistemi besleyecek BscScan platformunda oluşturulan yerel dijital tokendir. BKG, Blockcage ekosisteminde ödül ve geri ödemenin yanı sıra Blockcage tarafından sağlanan ücretlerin, komisyonların ve hizmetlerin ödenmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir yardımcı program belirteci olarak kullanılacaktır. Birincil amacı bu olduğundan, hizmetler ve ücretler için ödeme yaparken Blockcage ekibi tarafından belirlenen kurallara ve son teslim tarihlerine uyacaktır.

BKG ayrıca proje web sitesinde yaygınlaştırılacak ve güncellenecek olan BKG & Blockcage Ortaklık Programı'na katılan iş ortaklarının ürün ve hizmetlerinde indirim almalarına da olanak sağlamaktadır. Değeri açısından BKG, bu materyalin yayınlanmasından kısa bir süre sonra yayınlanacak olan ihraç kurallarına sahip olacak ve yayınlandığı andan itibaren arz ve talebe dayalı değişken bir karaktere sahip olacaktır. BKG tokei, indirimler, promosyonlar, Blockcage ekosisteminde kullanılan bir ürün veya hizmete erişim sunan değişim yönteminin bir parçası olacaktır.

Blockcage'i Benzersiz Yapan Nedir?

Bitcoin ve genel olarak kripto para biriminin yaratılmasının arkasındaki ana fikir, yaklaşık on yılda bankaların yapamadığını, yani bankasız bankacılık yapmaktı. Bununla birlikte, kripto piyasası ivme kazandıkça bu fikir geri çekildi ve popüler ve en çok kullanılan kripto platformlarının çoğunluğunun bankalar kadar merkezi olduğu ortaya çıktı. Blockcage, gerçekten merkezi olmayan kripto platformuyla bunu değiştirmeyi hedefliyor. Blockcage, finans, perakende, eğitim ve çevresel sürdürülebilirliğe odaklanarak Latin Amerika'nın en büyük kripto aktif ekosistemini inşa etmek için en büyük merkezi olmayan ekosistem olmayı hedefliyor.

Dünya çapında binlerce insan hala kripto para birimlerinden habersiz ve bazıları onlarla para kazanırken, diğerleri teknolojiden ve nüfusun finansal eğitim eksikliğinden yararlanan dolandırıcılık programlarında para kaybetti. Bu, ülkede kriptonun çoğunlukla bir aldatmaca olduğuna inanmaktadır ve Blockcage bunu değiştirmeyi amaçlamaktadır. Blockcage, birkaç aracıyla Brezilya'nın ilk Blockchain kripto platformu olacak, çoğu operasyon DeFi üzerinde olacak ve Blockcage, BKG'yi merkezi olmayan bir BEP 20 ağına bağlayacak, böylece daha fazla insan merkezi olmayan, adil ve hatta ücretsiz hizmetlere erişebilecek.

Blockcage, daha az aracı ile daha fazla insanın merkezi olmayan teknolojilere erişmesine izin vererek kripto ekonomisini demokratikleştirmeyi hedefliyor. Yenilikçi, güvenli ve uygun maliyetli finansal çözümler geliştirerek geleneksel ekonomide kripto faaliyetlerinin kullanımını teşvik edecek. Firma, yetkilendirme ve gelişmeye yol açan eğitimle toplumdaki tüm paydaşlara yardımcı olmayı planlamaktadır. Ayrıca yeni projelerin yaratılması için bilgi, teknoloji ve sermayeyi teşvik ederek insanları yoksulluktan kurtarmak için çalışacak.

Blockcage Web 3.0'da Neden Kilit Bir Rol Oynayabilir?

Web 3.0 yarışı kızışıyor, ancak kripto ekosistemi şu anda çok parçalanmış ve farklı. Piyasa uzmanları, mevcut protokolün ve merkezi olmayan platformların yalnızca birkaçının düzenleyici dalganın sıcaklığından kurtulabileceğine inanıyor. Blockcage, ekosistemi ile web 3.0 geliştirmesinde çok önemli bir rol oynamayı hedefliyor. Akıllı sözleşme ekosistemi ve Defi'nin dahil edilmesi, platformun Brezilya'da bir adım önde kalmasına yardımcı oldu.

Web 3.0, Blockcage planlarının önemli bir parçası olsa da, ana hedef Brezilya'da kriptonun yaygınlaştırılmasıyla ilgili olmaya devam ediyor. Kripto para birimlerinin Afrika'daki birkaç gelişmekte olan ülkeye zaten yardım ettiği gerçeği, Brezilya benzer bir hikayeyi Blockcage girişi ile Latin Amerika'da tekrarlayabilir.

Blockcage hakkında daha fazla bilgi edinmek için Blockcage.com.br adresini ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar:

Twitter : https://twitter.com/Blockcage1

Telgraf : https://t.me/bkgoficial

Instagram :https://instagram.com/soublockcage?igshid=152hty8z6ajtp

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/blockcage

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCp7ejMxZE8W2Fp9eeh8Gysg

Facebook : https://www.facebook.com/Soublockcage/

Medya bağlantısı :

İrtibat Kişisi : Luis Henrique CEO & Kurucu

Firma Adı : Blockcage

E-posta : [email protected]

İletişim Numarası : +55 11 98 839-7511

Şehir : Sao Paulo

Ülke : Brezilya

Web sitesi : https://www.blockcage.com.br/

Kaynak : Blokaj

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ