Amun AG State of Crypto Q4, 2019 araştırmasına göre, bugün iki sektör blok zinciri ilerlemesi için çok önemli.

Blockchain Analistleri 2019 Yılı 4. Çeyrekte

Amun AG State of Crypto Q4, 2019 araştırmasına göre, bugün iki sektör blok zinciri ilerlemesi için çok önemli. Yatırım analistleri, dikkatimizi yerel tokenler ve yüksek teknoloji ürünü (PoS) projeleriyle kripto para birimi borsalarına odaklamamızı şiddetle tavsiye ediyor.

Borsalar ve PoS: Büyüme İçin Yer Var

Amun CEO'su Hany Rashwan'a göre, hem kripto borsaları hem de PoS projeleri sırasıyla öncüllerinin - geleneksel varlık (hisse senedi) borsaları ve PoW blok zincirlerinin - yerine geçmeye çalışıyor.

Başlıca kripto para borsaları, ör. Binance ve Coinbase, arabuluculardan kripto pazarındaki en iyi oyuncular sınıfına kadar gelişiyor. Rashwan, `` büyümelerine ve ilk lansmandan milyarlarca dolar toplamaya ne kadar çabuk geçtiğine bir kez bakıldığında '' açık bir şekilde ortaya çıkıyor.

Erken aşama olmasına rağmen, yüksek performanslı Proof-of-Stake sistemleri sonunda Proof-of-Work blok zincirlerini muazzam çevresel zararlarıyla değiştirecek. Bu arada, bu alanda en çok beklenen ürün olan Ethereum (ETH) 2.0, 'önümüzdeki yıllarda' piyasaya sürülebilir.

Binance Coin (BNB) ve Tezos (XTZ): En İyi Sektörlerin En İyi Aktörleri

Borsaların doğal koinlerinin ve PoS tabanlı kripto varlıklarının potansiyelini belirleyen Amun AG uzmanları, her iki alanda da en değerli örnekleri, Binance Coin (BNB) ve Tezos'u (XTZ) seçti. Bu kripto paraların muhteşem performansı, ekiplerinin 2019'da ulaştığı önemli kilometre taşlarına atfedilebilir.

Yani, bu büyüme 'Tezos'un başarısı' ilk zincirleme yönetişim önerileri ve Binance Zinciri'nin piyasaya sürülmesiyle takip edilmelidir.

2019'un diğer en iyi trendleri arasında, Amun AG araştırmacıları, merkezi olmayan finansal ekosistemlerde (DeFi) 'kilitli' kripto miktarının önemli ölçüde büyümesini ve Ethereum'da yayınlanan USDT miktarındaki beklenmedik artışları belirttiler. İkinci konu ayrıca Ethereum'un (ETH) finansal çözüm platformu olarak popülaritesini artırdığını kanıtlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ