Blockchain analiz firması Chainalysis, dünyadaki büyük altyapı sağlayıcılarıyla çalışmak için bir ortaklık programı başlattı.

Blockchain Analiz Şirketi Chainalysis, Yeni Pazarlara Ulaşmak İçin Altyapı Sağlayıcılarıyla Ortak Oldu

Blockchain analiz firması Chainalysis, dünyadaki büyük altyapı sağlayıcılarıyla çalışmak için bir ortaklık programı başlattı.

2014 yılında kurulan Chainalysis, hükümetler, bankalar ve kripto şirketlerine yasal gereksinimleri anlamak ve fon akışını izlemek için uyum ve araştırma yazılımı sunmaktadır.

The Block ile paylaşılan ve Perşembe günü yapılan basın açıklamasına göre Chainalysis, işlem izleme çalışmalarını hızlandırmak için hem hizmet odaklı hem de teknik odaklı ortaklarla bir araya geldi. Bu ortaklar, uyumluluk yazılımı sağlayıcıları, temel bankacılık altyapısı, kripto para cüzdanları vb. İçerir. Yakında tam bir liste yayınlanacak.

Chainalysis baş gelir sorumlusu Jason Bonds “böyle bir işbirliğinin Chainalysis'in daha fazla sağlayıcıdan veri almasına ve yeni pazarlarda dağıtım ortakları kurmasına yardımcı olması bekleniyor” diyor.

"Yeni ortaklık programımız, kripto para birimi ekosisteminin blockchain etkinliğini tam olarak anlamak için ihtiyaç duyduğu araştırma ve uyum teknolojisini sağladığımız yetki alanlarındaki kapsamlı erişimimizi artıracak."

Asya-Pasifik, Chainalysis'in ulaşmayı umduğu yeni pazarlara bir örnektir.

Singapur merkezli bir siber güvenlik firması olan M.Tech, Chainalysis'in yeni ortakları arasında yer alıyor. CFO'suna göre, Asya-Pasifik bölgesindeki hükümetler Rayson Lim, işlem faaliyetlerini izlemek için kripto soruşturma yazılımına ihtiyaç duyuyor.

Lim, "APAC pazarında, kripto para araştırma yazılımı için kolluk kuvvetlerinden artan talep görüyoruz. Chainalysis gibi üst düzey bir şirketle ortaklığımız bu talebi karşılamaya yardımcı olacak” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ