Blockchain Capital’e göre, Bitcoin 2020’de 100 $’ı aşan ağ ücretleri ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Blockchain Capital: Bitcoin Ücretleri 2020

Blockchain Capital'den Spencer Bogart kısa süre önce kripto para birimi tahminleri için 2020 öngörüsünün bir listesini yayımladı. En dikkat çekici olanı, artan talep nedeniyle gelecek yıl 100 $'ı aşması beklenen Bitcoin ücretleriyle ilgili.

2017 yılının Aralık ayında, kripto işlem hacminin en yükseklerde olduğu gün boyunca, ortalama Bitcoin işlem ücreti 55 $'a yükseldi. 12 Aralık 2018 itibariyle, BitInfoCharts verileri gösteriyor ki şimdi sadece 0,52 dolar.

Bitcoin Tüm Zamanların En Yeni Saatlerini Geçti

Blockchain Capital’e göre, Bitcoin 2020’de fiyatını mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 Doların üzerine çıkarabilecek başka bir fiyat rallisi yaşamaya hazırlanıyor.

Kripto topluluğu BTC fiyatının, önceki iki olayın muazzam getirilerinin ardından yaklaşmakta olan halving etkinliği nedeniyle fırlamasını bekliyor. Bu sefer, her mayınlı kripto para için ödül sadece 6.25 kripto paraya düşürülecek.

Bitcoin değerini kıtlığını belirleyerek ölçen ünlü stok akış modeli, Bitcoin eğer 2021'den önce 100.000 $ işaretini geçmediği takdirde geçersiz sayılacak.

Mahremiyet Koinleri Delist Ediliyor

Bu arada Blockchain Capital, 2020'nin stablecoinler için zor bir yıl olacağını öne sürüyor. Ana borsalar, artan düzenleyici baskı nedeniyle, Monero (XMR), Zcash (ZEC) ve diğer anonim kripto para birimleri gibi kripto paraları yok etmeye zorlanabilir.

Son zamanlarda tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşan ZEC, Coinbase İngiltere'den Ağustos ayında delist edildi. Ekim ayında, OKEx Kore tüm büyük mahremiyet koinlerinisilmek için harekete geçti ancak daha sonra kararını gözden geçirmeye karar verdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ