Blockchain cüzdanına Etherum desteği geldi

Neredeyse tüm BTC yatırımcılarının kullandığı online ve mobil Bitcoin cüzdanı Blockchain, dünden itibaren Etherum saklamayı da aktif hale getirdi. Bitcoin cüzdanı denilince akla ilk gelen isimlerden Blockchain'de artık BTC'ler haricinde, ETH dijital para birimi de saklanacak.

Blockchain, güvenilir ve sağlam altyapısı ile en iyi Bitcoin cüzdanlarından biri. Sunduğu güvenlik önlemleriyle uzun zamandır faaliyette olan şirket, Bitcoin'den hemen sonra piyasanın lideri olan Etherum'u da cüzdanına dahil ederek güzel bir hamle yaptığını belirtmekte fayda var. Ortada profesyonel anlamda sunulmuş Etherum cüzdanının olmaması Blockchain'i Etherum kulvarında da lider yapacak gibi duruyor.

Takipçilerimize tavsiyemiz, online cüzdanlarınızda ve borsalarda yüklü miktarlarda barındırma yapmamaları. Her zaman Windows veya Mac wallet kullanarak ana parayı bilgisayarlarında tutmalarında fayda var. Sadece ihtiyacı olacakları kadarını online cüzdanlara ve borsalara göndermeleri yatırımınız için doğru bir tercih olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ