9 Mart 2023 — eSpor oyun pazarı Moxy.io, oyuncuların 100.000$ nakit para, MOXY tokenleri ve koleksiyon öğeleri içeren bir ödül havuzu için eSpor tarzı oyunlarda yarıştığı "HEPSİ için eSports" Beta Mücadelesini başlattığını duyurdu.

Blockchain Destekli eSpor Platformu Moxy, 100.000 Dolarlık Beta Mücadelesini Açıkladı

9 Mart 2023 — eSpor oyun pazarı Moxy.io, oyuncuların 100.000$ nakit para, MOXY tokenleri ve koleksiyon öğeleri içeren bir ödül havuzu için eSpor tarzı oyunlarda yarıştığı "HEPSİ için eSports" Beta Mücadelesini başlattığını duyurdu.

Yaklaşan Beta Mücadelesi, Moxy'nin yol haritasında önemli bir kilometre taşı olarak kabul ediliyor çünkü nihai platform lansmanı ve Token Üretim Etkinliği (TGE) öncesinde eSpor rakiplerini işe alırken platformun çeşitli bileşenlerini kapsamlı bir şekilde stres testine tabi tutmayı amaçlıyor.

Oyunculara isteğe bağlı rekabetçi oyun deneyimi sunan proje, gerçek zamanlı işlemleri kolaylaştırmak ve oyuncuların dolandırıcılık ve bilgisayar korsanlığına karşı korunmasını sağlamak için blok zincirinden yararlanıyor.

Beta Mücadelesinde katılımcılar, puan toplamak ve dört "mevsim" boyunca ilerlemek için diğer oyunculara karşı oyunlar kazanmaya çalışacak. Dördüncü sezonun sonunda, Moxy Leaderboard'un zirvesinde olanlar, nakit ödemeler (USDC stablecoin cinsinden), yerel MOXY tokenleri ve Moxy Collectibles dahil olmak üzere ödüller alacaklar.

Her ödül seviyesinin değeri Moxy platformunun resmi lansmanına kadar açıklanmayacak olsa da, yarışmanın toplam potu 100.000$'dır – MOXY jetonları ve koleksiyon öğeleri hariç. Challenge'a katılmak için oyuncuların 21 yaşında veya daha büyük olması gerekir.

Katılmak için oyuncuların kaydolması, bir Moxy Club hesabı oluşturması ve KYC'yi tamamlaması gerekir, ardından diğer eSpor rakipleriyle yüzleşmek için gereken 1.000 MOXY testnet tokenini alacaklardır. Oyuncular ayrıca, daha sonra kaydolma ve KYC sürecini tamamlayan yönlendirilen her oyuncu için bonus 50 MOXY tokeni kazanabilir.


MOXY'DEN ALINTI

Rekabetçi eSporlar büyük bir iştir. Geçen yıl, popüler çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunu Dota 2, 32,85 milyon dolarlık bir ödül havuzuna sahipti ve Technavio'ya göre, bir bütün olarak sektörün 2022 ile 2027 arasında 3,5 milyar dolarlık bir değere ulaşacağı tahmin ediliyor.

Moxy, yalnızca davetli etkinliklerde profesyonel ekiplerin bir parçası olarak yarışan elit oyunculara hâlâ büyük ölçüde ayrıldığını söylediği bu hızla büyüyen sektörü yükseltmeyi hedefliyor. Blockchain destekli platform, kazananların ellerine gerçek ödüller akan eSpor oyunlarını günlük oyuncular için kullanılabilir hale getiriyor.

Dahası Moxy, popüler oyunları entegre ederek oyuncuların en sevdikleri oyunların eSpor özellikli bir sürümünü oynamalarına ve kazançlı gerçek para ödülleri kazanmalarına olanak sağlamayı amaçlıyor. Böylece oyun geliştiricileri ve yayıncıları, eSpor oyun modlarını uygulama ve Moxy.io platformu ve entegrasyon yığını aracılığıyla yeni oyunculara ulaşma yetkisine sahip olur.

Moxy Hakkında
Moxy.io (MOXY), tüm oyuncular için isteğe bağlı eSpor sunan ilk şirkettir. Blockchain teknolojisi ile desteklenen platform, tüm oyuncuların rekabetçi oyunlarda kullanabileceği küresel bir oyun tokeni  etrafında inşa edilmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ