Blockchain İle Büyüme, blockchain teknolojisinin olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen iş karar vericileri için bir kitap.

Blockchain ile Büyümek: Yıkıcı Potansiyelden Operasyonel Gerçekliğe

Blockchain İle Büyüme, blockchain teknolojisinin olanakları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen iş karar vericileri için bir kitap.

Blockchain ile Büyümek: Yıkıcı Potansiyelden Operasyonel Gerçekliğe, başlığının da gösterdiği gibi, blockchain ile ilgilidir. Özellikle, işinizin büyümesine yardımcı olmak için blockchain'in yıkıcı potansiyelini operasyonel bir gerçeğe dönüştürmekle ilgilidir.

Kararlı bir şekilde karar vericilere, özellikle de şirketleri için blockchain teknolojisinin olanaklarını düşünenlere yöneliktir.

Önde gelen 18 blockchain sanatçısı tarafından yazılan 19 kısa deneme (ve bir önsöz) içerir. Bu kitabın İngiltere perspektifinden yazıldığı belirtilmelidir, ancak birkaç bölüm İngiltere'ye özgü konulara odaklanmaktadır.

Her bölüm, blockchain teknolojisinin belirli bir yönüne ve bunun işletmeler tarafından nasıl kullanılabileceğine bakar.

Kitap “Bitcoin değil, blockchain” olmasına rağmen, ödemelere bir blockchain uygulaması olarak bakıyor. PayDock Kurucusu Robert Lincolne, son koronavirüs kilitlenmelerinin blok zincirini ödemeler için her zamankinden daha önemli hale getirebileceğini öne sürüyor.

Diğer konular arasında blockchain uygulamaları ve tedarik zinciri ve fikri mülkiyet gibi çeşitli alanlardaki etkileri, blockchain ile çalışmanın yasal sonuçları ve gemiye nasıl ulaşılacağı yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ