Yeni bir çalışma, blockchain'in Birleşik Krallık teknoloji endüstrisinde en iyi maaşları sunduğunu ortaya koyuyor.

Blockchain İngiltere

Yeni bir çalışma, blockchain'in Birleşik Krallık teknoloji endüstrisinde en iyi maaşları sunduğunu ortaya koyuyor.

Digital lender, Capital on Tap, Blockchain ile ilgili işleri açıklayan rakamlar, İngiltere'deki tüm yıkıcı teknoloji işleri arasında en yüksek maaşları sunuyor.

İngiltere merkezli firmaya göre, Blockchain'in yıllık ortalama maaşı 75.000 GBP'dir (yaklaşık 93.041 USD). Ayrıca endüstrinin ülke genelinde 544 daimi iş sağladığını gösterdiler.

Çalışma, yıkıcı teknolojinin sanal gerçeklikten 3D baskıya kadar tüm endüstrilere yapışan yeni bir güç haline geldiğini vurgulamaktadır.

Raporda Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm büyük yıkıcı teknolojiler arasında en fazla sayıda işletmeye sahip olduğu, ardından Hindistan ve İngiltere'nin sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada yer aldığı vurgulanıyor.

Capital on Top'a göre, Nesnelerin İnterneti, artırılmış gerçeklik ve çevrimiçi öğrenmedeki ilerlemeler okulların mevcut öğrenci bedenleriyle etkileşime geçme biçimini de değiştirdi. Bununla birlikte, Eğitim sektörü hala İngiltere'deki segmentler arasında sekizinci sıradadır.

Capital on Top sözcüsü aşağıdaki yorumları yayınladı:

“Yıkıcı teknoloji hem profesyonel hem de kişisel yaşamımızda çalışma şeklimizi önemli ölçüde değiştiriyor. Eski alışkanlıkları ve sistemleri kaldırıyor ve bunları doğruluk, verimlilik ve sağladığı deneyim açısından daha üstün bir şeyle değiştiriyor. Yıkıcı teknolojiler, işletmelere bu teknoloji sayesinde daha önce hiç görülmemiş bir şey yapmanın tamamen yeni bir yolunu yaratmaları için harika bir fırsat sunuyor. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ